Безпека, швидкість і маневреність

Вузькопрохідні штабелери від компанії LINDE – це висока продуктивність і повна безпека інтралогістичних процесів в складських приміщеннях з вузькими стелажними системами. Така складська техніка може бути оснащена як стаціонарної, так і підйомною кабіною, а також механізмом повороту вил для більш зручного маневрування у вузьких проходах між стелажами.

Автоматичний контроль над роботою техніки системою LSC дозволив підвищити продуктивність вузькопрохідних штабелерів, а також контролювати швидкісніий режими і підйом каретки відповідно до маси перевезеного вантажу.

Опціонально ви можете купити вузькопрохідний самохідний штабелер з додатковою системою допомоги, яка сповіщає про нештатні ситуації і прокладає найбільш оптимальний маршрут переміщення по складу. Наявність рекуператора енергії під час гальмування машини і зниження вантажу зменшує витрату заряду акумулятора.

Модельний ряд Вузькопрохідних штабелерів
0 - 1500 (кг)
0 - 18110 (мм)
Серия: Серія: 
5231
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1350 (кг)
0 - 8655 (мм)
Серия: Серія: 
5022
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
Ефективна робота з високими стелажними конструкціями

Вузькопрохідні електричні штабелери торгової марки LINDE дозволяють вирішувати внутрішні складські логістичні завдання з підвищеною продуктивністю. Під час роботи з семиметровими стелажами продуктивність обробки вантажів досягає 30 піддонів / год. Це в рази більше продуктивності навантажувачів з контрбалансной конструкцією і ричтраков.

Висока ефективність і продуктивність роботи вузькопрохідних штабелеров забезпечується завдяки одночасному переміщенню вантажу як в горизонтальній так і в вертикальній площинах. Діагональне переміщення палети багаторазово прискорює процес завантаження і вивантаження.

Інновації та електронна автоматика

Збільшення продуктивності і тривимірне переміщення вантажів неможливо без автоматизованих систем контролю руху штабелера і каретки з вантажем. У вузькопрохідних Електроштабелер компанії LINDE впроваджені інноваційні контролери з інтелектуальним принципом оцінки режимів роботи і конкретної ситуації.

Навігатор WAREHOUSE NAVIGATION спрощує управління вузькопрохідним штабелером, знижує ймовірність зіткнення з іншою складською технікою під час руху і оптимізує маршрути пересування по складу. Це допомагає не тільки убезпечити робоче середовище і оператора від аварійних ситуацій, а й заощадити електроенергію і час виконання операцій. Тим самим скорочуються експлуатаційні витрати, а також підвищується продуктивність.

Ви можете купити вузькопрохідний штабелер з додатковим оснащенням каретки вил відеокамерами. Це спрощує управління рухом вантажу на висоті. Також можна встановити автоматику, що дозволяє виконувати в автоматичному режимі захоплення вантажу вилами, його переміщення і вивантаження.

AISLE SAFETY ASSISTANT

Однією з таких опціональних систем безпеки на техніці компанії LINDE стала AISLE SAFETY ASSISTANT. Під час пересування по нерівній поверхні автоматично знижується швидкість горизонтального руху Вузькопрохідного штабелера по складському приміщенню. При проході під висотними перешкодами зменшується максимальна висота підйому каретки. У сидінні і на підлозі робочої зони оператора передбачені датчики присутності для запобігання несанкціонованого руху машини.

Безпека і охорона праці

У вузьких проходах між високими стелажами видимість оператора вузькопрохідні електричного штабелера вкрай обмежена. Саме тому така складська техніка комплектується спеціальними пристроями безпеки. Вони мінімізують ризик для персоналу і навколишнього робочого середовища.

Ергономіка робочого місця

Одне з головних переваг вузькопрохідних штабелеров LINDE. Простий доступ до всіх органів управління, простора кабіна, наявність дзеркал і відеокамер не тільки збільшує продуктивність праці, але і підвищує комфорт операторів вузькопрохідних штабелеров.

Технологія автоматичної навігації по складу

Встановлена ​​на складі система управління WMS служить початковою точкою для формування автоматизованої служби навігації і контролю над переміщенням техніки через бездротову мережу Wi-Fi.

Координація переміщення Вузькопрохідного самохідного штабелера виконується завдяки зчитуванню встановлених по всьому складу і стелажів RFID-міток. Також навігація може бути заснована на зчитуванні штрих-кодів. Висота положення вил визначається спеціальним контролером.

З центральної бази на ресивер штабелера відправляються координати пункту призначення. Дотримуючись тривимірній карті складу, навігаційна система сама прокладає оптимальний шлях і контролює рухи не тільки машини, але і її вил. При цьому оператору потрібно лише запустити вузькопрохідний самохідний штабелер в рух.

Вузькопрохідні штабелери, адаптовані під потреби клієнта

Модульна конструкція вузькопрохідних штабелерів дозволяє замінити цілий ряд елементів: наприклад, встановлювати різні двигуни, батареї, шасі, щогли. Вибір визначається необхідною висотою підйому вантажу. Внутрішня конфігурація кабіни підбирається відповідно до вимог клієнта, в тому числі, може бути встановлено додаткове обладнання, різні види органи управління або закрита кабіна для використання в холодних складах. У підсумку, замовник отримує можливість купити адаптоване під свої потреби рішення для використання протягом багатогодинного робочого дня.

Також наша команда конструкторів розробляє рішення для індивідуальних запитів клієнтів.

Індивідуальна комплектація

Ціна серійних або нестандартних вузькопрохідних штабелерів розраховується індивідуально в залежності від комплектації. Фахівці відділу продажів разом з інженерами підберуть для вас оптимальний для вашого технологічного процесу варіант складської техніки.