Складська техніка з перших рук

Будучи безпосереднім виробником навантажувачів, компанія LINDE пропонує найбільш затребувані в сучасній логістиці моделі за конкурентними цінами, з сервісним обслуговуванням і можливістю індивідуальної комплектації відповідно до особливостей технологічного процесу замовника.

Власний інженерний відділ дозволяє оперативно реагувати на потреби клієнтів, розглядати надане ними технічне завдання і пропонувати оптимальний для кожної конкретної ситуації варіант комплектації, потужності та інших характеристик вилочних складських навантажувачів.

Модельный ряд
0 - 1000 (кг)
0 - 715 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
032
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Технічні та експлуатаційні переваги навантажувачів LINDE

Комфорт і зручність оператора, а також його захищеність безпосередньо впливає на продуктивність інтралогістіческіх процесів складу, оптового гіпермаркету, транспортної компанії або виробничого підприємства.

Ергономічна і комфортна кабіна виделкових автонавантажувачів дозволяє водієві максимально сконцентруватися на робочому процесі. Зручне крісло і компактна система управління в вигляді джойстиків і двох педалей багаторазово збільшує продуктивність праці оператора, прискорює його реакції і знижує фізичні навантаження. Економна витрата енергоресурсів, будь то електрику, дизельне паливо або балонний газ – важлива перевага навантажувачів торгової марки LINDE. Невибагливість в техобслуговуванні спрощує сервіс і скорочує експлуатаційні витрати.

Експлуатація будь-якої техніки, в тому числі і складської, вимагає вагомих витрат на планове і аварійне технічне обслуговування. Візки електронавантажувачі, а також дизельні і газові автонавантажувачі LINDE відрізняються підвищеним експлуатаційним ресурсом. Це збільшує міжсервісний період і знижує загальновиробничі та експлуатаційні витрати.

Наявність цифрових модулів управління дає можливість підключатися до вилковим навантажувачів через CAN-шини і проводити комп’ютерну діагностику.

Великий вибір серійних навантажувачів і індивідуальне замовлення

Продаж навантажувачів за індивідуальним замовленням – ще одна перевага компанії LINDE. Наші фахівці відділу продажів у співпраці з інженерами-конструкторами ретельно вивчать надане вами технічне завдання. В результаті ми запропонуємо оптимальну для вашого технологічного процесу модель і комплектацію.

Серед серійних моделей в каталозі компанії LINDE представлено понад 80 серій різної складської техніки. Ви можете купити дизельний або газовий навантажувач, а також електронавантажувач, який підходить для закритих приміщень.

Навіть стандартні моделі ми комплектуємо виключно під кожного конкретного замовника. Це дозволяє гарантувати максимальну продуктивність техніки в конкретних умовах її експлуатації, оскільки не існує два однакових складу або виробничі цехи.