Безпека, економічність і ергономіка у будь-яких умовах роботи

Робота великої кількості галузей промисловості пов’язана із викидами в середовище виробничого цеху або складу вибухонебезпечних газів, аерозолів і пилу. На нафтохімічних і фармацевтичних виробництвах, на целюлозно-паперових комбінатах, в друкарнях, при виготовленні сублімованих продуктів харчування і цукру обов’язковим є використання тільки вибухозахищеної техніки для вантажно-розвантажувальних робіт.

Складське механізоване обладнання на таких небезпечних об’єктах повинно бути максимально вибухозахищеним. Не допускаються відкриті реле і перемикачі, в яких може утворитися іскра або електродуги. Кузов і робочі органи повинні бути заземлені, щоб уникнути пробою статичної напруги. Всі кузовні й робочі елементи машини повинні бути виготовлені із іскронепроникних матеріалів або захищені ними. Температура всіх поверхонь техніки контролюється для запобігання перегріву до вибухонебезпечної межі.

Вибухобезпечна складська техніка LINDE серії EX розроблена чітко відповідно до вказаних вимог. Електроприводи та інші електричні і механічні вузли машини мають герметичний кожух. Це запобігає вибуху горючих газів, аерозолів і пилу, а також захищає саму техніку від запилення і корозії.

Модельный ряд Вибухобезпечна техніка
0 - 2000 (кг)
0 - 6075 (мм)
Серия: Серія: 
386
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3000 (кг)
0 - 210 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
387
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Стандарти для вибухозахищеного складського обладнання

Вимоги до охорони праці та техногенної безпеки щороку посилюються і стають більш деталізованими. Директива ATEX EU визначає класифікацію вибухозахищеної техніки відповідно до особливостей і інтенсивністю небезпечного горючого середовища.

Категорія 2G (зона 1) – постійна концентрація горючих речовин в атмосфері приміщення.

Категорія 3G (зона 2) – нетривалі перевищення норми концентрації вибухонебезпечних летючих сполук.

Для перерахованих категорій компанія LINDE випускає повну лінійку вибухозахищеної техніки для роботи на складах і в цехах в умовах підвищеної концентрації горючих речовин у повітрі. В каталозі доступні машини як з дизельним, так і з електричним приводом.

Маркування вибухозахищеної техніки відповідно до ATEX (pdf-файл 2,6 MB)

Додаткова комплектація за індивідуальним замовленням

Як і будь-яка інша модель складської техніки компанії LINDE, вибухозахищені моделі можуть бути доукомплектовані додатковим обладнанням відповідно до технічного завдання замовника. При цьому кожне таке доповнення буде також безпечним для експлуатації у вибухонебезпечних середовищах.

Ціна самохідної вибухозахищеної складської техніки розраховується індивідуально. Кожна серійна модель комплектується під замовника, через що вартість може варіюватися.