Linde представляє новий візуальний попереджувальний сигнал

Візуальний сигнал Linde BlueSpot поставив нові стандарти безпеки для підприємств у всьому світі. Зараз компанія Linde Material Handling удосконалила цю попереджувальну систему і представила новий візуальний сигнал Linde TruckSpot, який проєктує на підлогу червоний попереджувальний трикутник із зображенням вилочного навантажувача. Цей сигнал попереджає про наближення навантажувача й ефективно запобігає небезпечні ситуації.

Під час руху вони попереджають про небезпечних поворотах, складних перехрестях, аваріях, крутих підйомах і в чому іншому. Червоні трикутники на білому фоні, сприймаються як попередження про небезпеки в усьому світі. Компанія Linde MH розробила візуальну систему попередження для підіймально-транспортної техніки, яка використовує це інтуїтивне сприйняття. Велике зображення, яке проєктує сигнал Linde TruckSpot, поєднує в собі перевірені переваги BlueSpot з ще сильнішим застережним ефектом. Linde залишається вірною своїм принципам: постійно тримати руку на пульсі, шукати нові й удосконалювати раніше розроблені рішення.

Використовуючи світлодіодну технологію, візуальний сигнал TruckSpot проєктує на підлогу яскравий попереджувальний сигнал шириною до 1,25 м. Він з’являється на підлозі на відстані близько чотирьох метрів позаду навантажувача або, при необхідності, тільки при русі заднім ходом. Пішоходи та інші оператори навантажувачів можуть чітко бачити трикутник із зображенням навантажувача, розуміють, що до них наближається транспортний засіб, і інстинктивно рухаються назад.

«Ми хотіли розробити чіткий і зрозумілий застережливий символ», – каже Міхаель Фукс, менеджер по продукту компанії Linde Material Handling. Це був чіткий запит клієнтів. Візуальний сигнал Linde TruckSpot значно підвищує безпеку всіх учасників руху, особливо в складських або виробничих приміщеннях з великою кількістю пішоходів і на складних перехрестях. Важливість таких систем попередження важко переоцінити. Згідно зі статистичними даними Німецької асоціації страхування відповідальності роботодавців BGHW, 65% всіх нещасних випадків з участю навантажувачів відбуваються, коли їх шляхи перетинаються з пішоходами або перешкодами.

Сигнал Linde TruckSpot – це вдосконалений візуальний сигнал BlueSpot. Він проєктує на підлогу позаду вилочного навантажувача червоний трикутник, вказуючи іншим людям, що наближається навантажувач.

Ще однією перевагою TruckSpot, як і в випадку з BlueSpot, є те, що співробітники не відволікаються на дратівливі звукові сигнали. «Наше унікальне рішення також ідеально підходить для галасливої ​​робочого середовища, де співробітники можуть легко пропустити такі звукові сигнали», – зазначає Фукс. Завдяки розробці складної технології, конструктори сигналу TruckSpot домоглися того, що він не засліплює пішоходів. Даний сигнал може бути куплений в якості додаткового обладнання, а також замовлений разом з навантажувачем. Якщо потрібно, TruckSpot може працювати одночасно з BlueSpot. «У цьому випадку BlueSpot попереджає, коли вантажівка рухається вперед, а TruckSpot вступає в гру під час руху назад», – пояснює Фукс.

Візуальний сигнал TruckSpot є одним з цілого ряду розроблених Linde пристроїв, що підвищують безпеку роботи, які стали майже стандартом у сфері використання підіймально-транспортного устаткування. Такі системи допомоги оператору, як Linde Load Management, Safety Pilot і Dynamic Mast Control, також встановили нові стандарти безпеки. Як підкреслює Міхаель Фукс: «Кожна з цих інновацій слід нашої цілісної концепції безпеки Vision Zero – Safety in your world, яка ставить собі за мету знизити кількість нещасних випадків і аварій при обробці вантажів до нуля».