Компанія Linde MH розширює свій модельний ряд світлового обладнання для підіймально-транспортної техніки.

Більше світла, краще огляд, безпечніше робота! На виставці LogiMAT 2018 компанія Linde MH представила два нових продуктів у сфері світлового обладнання: робоче освітлення VertiLight і світлодіодні стрічки. Обидва продукту покращують освітленість робочої зони й тим самим роблять обробку вантажів більш ефективною і безпечною.

У будь-якій сфері, при обробці будь-яких вантажів застосовується формула: хороший огляд = висока безпека = менше пошкоджень стелажів, техніки та вантажів. Додатковим плюсом гарної освітленості є підвищення продуктивності щоденних логістичних операцій. Наприклад, коли робоча зона навантажувача має оптимальне освітлення, оператор може краще контролювати рух навантажувача і щогли й в результаті починає обробляти палети швидше. Крім того, це позитивно позначається на психологічному стані, концентрації уваги й продуктивності працівників.

Природне освітлення: Linde VertiLight
Робоче освітлення Linde VertiLight відмінно підходить для операцій зі штабелюванням вантажів, особливо при роботі на верхніх ярусах. Світлодіоди монтуються на щоглу прожекторі розміщені у формі півкола (паралельно для контрбалансних навантажувачів, зі зміщенням для ратраків). Це дозволяє отримати максимально можливу освітленість від підлоги до верхніх ярусів стелажів. У порівнянні зі звичайними фарами, нові робочі прожектори Linde VertiLight дають не спрямований потік світла, який падає на стелаж, а рівномірно висвітлюють широку зону перед машиною і не сліплять очі. Світлодіоди, що використовуються в технології VertiLight, мають температуру світіння 6 500 градусів Кельвіна, що відповідає температурі денного світла, і знижує стомлюваність операторів навантажувачів. Кут поширення світла можна задавати індивідуально в залежності від умов роботи.

У порівнянні зі звичайними фарами, нові світлодіодні прожектори Linde VertiLight дають не спрямований потік світла, який падає на стелаж, а рівномірно висвітлюють широку зону перед машиною і не сліплять очі.

Яскраве рішення: світлодіодні стрічки Linde
Друга новинка – світлодіодні стрічки Linde, які так само, як і прожектори VertiLight, покращують продуктивність і безпеку роботи. Обидві новинки можуть бути куплені як аксесуар для вже наявної техніки, так і замовлені в якості додаткового обладнання при покупці нової машини. Світлодіодні стрічки кріпляться на огорожу безпеки. Вони забезпечують рівномірний розподіл світла в безпосередній близькості від навантажувача, а також допомагають висвітлити всі далекі куточки приміщення. Руху каретки не погіршують видимість. Стрічки, розміщені в передній частині навантажувача, горять білим світлом, в задній – червоним. Це важливий індикатор як для пішоходів, так і для інших водіїв, який дозволяє на значній відстані визначити в якому напрямку рухається навантажувач. Крім того, світлодіодні стрічки запобігають можливість засліплення пішоходів і водіїв, так вони поширюють світло, який сприймається людиною як природний.

Світлодіодні стрічки кріпляться на огорожу безпеки. Спереду стрічки з білим світлом, ззаду – з червоним. Це дозволяє пішоходам і іншим водіям на значній відстані визначити в якому напрямку рухається навантажувач.

«Ми даємо своїм клієнтам можливість доукомплектувати навантажувачі в залежності від розв’язуваних ними завдань», – каже Міхаель Фухс, менеджер напрямку продажу запасних частин Linde MH. – Прожектори VertiLight і світлодіодні стрічки встановлюються на додаток до наших стандартного світлового обладнання і дозволяють оптимізувати роботу в конкретних умовах експлуатації. Якщо другі більше підходять для поліпшення індикації на відстані, наприклад, при роботі на вулиці, то перші покликані покращувати освітленість робочої зони поблизу навантажувачів».

Чим вища безпека, тим менше аварій і нещасних випадків. Ось чому новинки світлового обладнання йдуть в одному ключі з впроваджуваної Linde стратегією безпечної роботи Vision Zero. Safety in your World, яка має просту мету в середньостроковій перспективі звести кількість аварій до нуля, завдяки розробці нових продуктів, сервісних та консультаційних послуг.