Складський транспорт для складних умов роботи

Вузькі алеї між стелажами, обмежені умови розвантажувальних майданчиків, круті нахили рамп і нерівні підлоги – з усіма цими складними складськими і цеховими умовами легко справляються електротягачі. Техніка компанії LINDE розроблена спеціально для експлуатації в подібних умовах і забезпечення високої ефективності інтралогістіческіх процесів.

Інноваційні системи управління, впроваджені в електротягачі торгової марки LINDE, дають можливість легко і безпечно маневрувати навіть на перевантаженій різними перепонами території. Малий радіус розвороту, хороша амортизація сидіння оператора і багатокомпонентна система гальмування створюють безпечні умови роботи і транспортування вантажів.

Модельний ряд Електротягачів
0 - 5000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
1190
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
1193
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
132
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 8000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
1191
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 5000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 25000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
127
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
127
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Універсальний модельний ряд

Модельний ряд електротягачів виробництва LINDE – це великий вибір складської самохідної техніки від невеликих пішохідних моделей до тягачів з тяговим зусиллям в 25 тонн і поворотним радіусом – 3,2 метра.

  • Потужні моделі обладнані платформою вантажопідйомністю до 2 тонн для самостійної транспортування вантажів.
  • Деякі електротягачі мають вузьку конструкцію шасі. Це підходить для роботи з вузькопрохідними стелажами.
  • Інші електричні тягачі пристосовані для проїзду по нерівних поверхнях завдяки гарній амортизації.
  • Захищені машини мають міцну кабіну, яка захищає оператора при аварійних ситуаціях, обваленні стелажів або при падінні вантажу.

Серед серійних моделей електротягачів LINDE знайдеться оптимальний для вашого технологічного процесу варіант відповідно до правил транспортування того чи іншого вантажу в конкретних умовах. Ціна електротягача залежить від комплектації і розраховується індивідуально.

Безпека руху

Склад і виробничий цех – це зони підвищеної небезпеки, особливо, коли в них працює потужна складська самохідна техніка. Електротягачі торгової марки LINDE оснащені активної і пасивної системами безпеки – починаючи від посиленої рами кабіни, що витримує серйозні навантаження при падінні на неї важких вантажів, і закінчуючи інтелектуальними контролерами.

Більшість моделей тягачів з електроприводом має лише кілька гальмівними системами. Одна з них запобігає відкат причепа під час початку руху по похилій поверхні.

Охорона праці

Кабіни електротягачів LINDE добре амортизовані. Завдяки цьому оператор не відчуває навіть найсильніші поштовхи і вібрації при проїзді по нерівній або рифленої поверхні, по вибоїнах або горбах. У Електротягач P30C і P50C панель управління, опорна панель і спинка робочого місця оператора утворюють вузол U-подібної форми, який повністю амортизований по всіх точках дотику з машиною. Це виключає будь-які поштовхи і вібрації.

Кермо і сидіння регулюється відповідно до зростання водія. Рукоятка управління TWIN-GRIP розташована в кабіні таким чином, що оператор повинен бути обов’язково всередині кабіни, а не за межами шасі – в зоні ризику наїзду на нього своєю ж машини. При цьому саме шасі має багаторазовий запас міцності. Це дозволяє убезпечити оператора навіть при сильних зіткненнях і аваріях.

Просте управління

Всі органи управління досить ергономічні та зібрані в одному місці в безпосередній доступності руками або ногами (педалі). Це не відволікає увагу і дозволяє сконцентрувати його на дорозі і перевезеному вантажу.

У електротягача LINDE впроваджено електронне управління двигуном змінного струму. Цифрові системи оптимізують всі процеси роботи електроприводу для досягнення високоточного регулювання швидкісних режимів тягача, його прискорення та гальмування.

Хороша маневреність і висока продуктивність внутріцехових логістичних процесів додається економічністю електродвигуна навіть в самих інтенсивних умовах експлуатації електротягача.

Індивідуальне замовлення

Серійні електротягачі компанії LINDE можуть бути додатково доукомплектовані різними елементами тягового блоку і робочого місця водія: кабіни з дверима і без них, платформи з кузовом тощо. Однакові моделі серійних електричних тягачів можуть бути різного виконання в залежності від виду коліс, зчіпного пристрою, освітлювальних приладів , розеток для зарядки або кронштейнів для IT-обладнання тощо

Ми підберемо найбільш підходящу для вас базову модель Електротягач і вкомплектуємо його відповідно до вашим технічним завданням. Фахівці відділу продажів разом з інженерами-конструкторами ретельно проаналізують ваші потреби і запропонують оптимальну для вашого підприємства техніку.