Оборудование для склада

Сучасна високопродуктивна складська техніка – це багаторазове підвищення ефективності інтралогістіческіх процесів не тільки на складах, а й у виробничих цехах, в транспортних компаніях і на великих оптово-торгових об’єктах. Ручне і самохідне обладнання компанії LINDE дозволяє не тільки прискорити і спростити розвантажувально-навантажувальні процеси, але і в рази скоротити експлуатаційні витрати всієї техніки, яка використовується на складі.

Лаконічний, але при цьому стильний сучасний дизайн в поєднанні з важким класом експлуатації обладнання для складу – відмінні риси конструкторських рішень німецької компанії LINDE.

Модельний ряд

Асортимент складської техніки торгової марки LINDE налічує понад 80 серій: навантажувачі дизельні, газові та акумуляторні, електричні самохідні і ручні гідравлічні візки, електроштабелери, в т.ч. і вузькопрохідні, тягачі та логістичні поїзда, роботизована складська техніка.

Велика увага компанія LINDE приділяє спеціальними умовами експлуатації. У кожній групі складського обладнання присутні вибухозахищені серії. Спеціально для холодильних камер, чистих виробництв або фармацевтичних фабрик ми можемо індивідуально виготовити складську техніку в повній відповідності з вимогами технологічного процесу.

Екологічність складської техніки і її енергоефективність – ще одні ключові особливості продукції компанії LINDE. Низьке споживання палива і економну витрату акумуляторів електричного самохідного устаткування дозволили зробити нашу складську техніку затребуваною по всьому світу.

Модельный ряд
0 - 1000 (кг)
0 - 715 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
032
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Індивідуальне замовлення

Продаж обладнання можлива під замовлення з індивідуальним виготовленням складської техніки в залежності від особливостей технологічного процесу і умов експлуатації на об’єкті замовника. Отримавши технічне завдання, складене у вільній формі, наші інженери-конструктори детально аналізують його і підбирають оптимальну саме для вас комплектацію, будь то самохідний навантажувач, роботизовані механізми або проста візок гідравлічний рокла.

Індивідуальний підхід ми використовуємо і в продажу серійних моделей обладнання для складу. Кожна стандартна одиниця складської ручної або самохідної техніки комплектується індивідуально. Це дозволять нам гарантувати, що продане обладнання буде бездоганно служити вам, якими б складними були умови на вашому складі.

Сервіс

Оперативне технічне обслуговування в гарантійний та післягарантійний термін – це особливість надійних постачальників обладнання. Наша сервісна служба виконує ремонт будь-якого механізованого оснащення складу як по гарантії, так і по її закінчення. Також ми приймаємо замовлення на техобслуговування і модернізацію складської техніки інших виробників.