Візок рокла від LINDE

Швидке і безпечне перевезення вантажів по території складу, виробничого цеху або великого оптово-торговельного об’єкта може виконуватися не тільки механізованої самохідної складською технікою, а й ручними гідравлічними візками РОКЛ (тюхтіями).

Ручні візки використовують, коли необхідно оперативно перекласти тягар масою до 2,5 тонн на невеликі відстані, де використовувати самохідну техніку нераціонально. Рокли оснащені гідравлічним циліндром з ручним приводом домкратного типу. Така проста, але ефективна гідравліка дає можливість піднімати палетованих і неупаковані вантажі на транспортну висоту. Деякі рокли мають бур гідравлічний підйомник. Такі візки здатні піднімати вантаж масою до 1000 кг на висоту до 800 мм. Це зручно для розвантаження і завантаження фур на необладнаних рампами розвантажувальних майданчиках. Вбудовані в деякі моделі рокл електронні ваги дозволяють одночасно вести облік відвантаженого або прийнятого вантажу. Це багато разів підвищує продуктивність логістичних процесів і прискорює роботу.

Безпека вантажу і охорона праці

Безпечна та комфортна робота персоналу стоїть на чолі кута при розробці нових моделей складської техніки в компанії LINDE. Наші конструктори розробили кілька серій ручних гідравлічних візків, які повністю відповідають як європейським, так і вітчизняним правилам охорони праці.

Особлива конструкція рукоятки рокли торгової марки LINDE дає можливість легко маневрувати візком навіть на вкрай обмеженому просторі. Низька посадка платформи – запорука безпеки ніг персоналу складу. Система амортизації всіх рокл зводить до мінімуму всі вібрації і удари при проїзді візки по нерівній поверхні. Це захищає вантаж від ушкодження під час руху.

Модельный ряд
0 - 1000 (кг)
0 - 715 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
032
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Комфортна і ефективна робота

Зручна ручка захищає кисті рук оператора від випадкового пошкодження при ударі об тверді поверхні під час руху гідравлічного візка. Рукоятка обертається у всіх площинах, що робить роклу маневреною в обмеженому просторі. Хороша гідравліка в поєднанні з надійними підшипниками зводять до мінімуму зусилля, прикладені оператором для переміщення рокли. Управляти гідравлічної ручним візком з максимальним завантаженням (до 2500 кг) може навіть жінка. Висока продуктивність вигідно відрізняє рокли LINDE від конкурентів. Система швидкого підйому легких вантажів до 150 кг дає можливість скоротити в два рази час вантажно-розвантажувальних операцій.

Візок рокла на кожному складі

Компактне і при цьому ефективне ручне складське устаткування компанії LINDE – це вдала інвестиція в п’ятикратне збільшення продуктивності інтралогістіческіх процесів, безпеку свого персоналу і скорочення експлуатаційних витрат.

Рокли LINDE мають міцну, але при цьому легку і досить просту конструкцію. Простота гідравлічних вузлів візка в поєднанні з підвищеною міцністю каркасних елементів багаторазово збільшує міжсервісний період і скорочує витрати на технічне обслуговування. Сервіс рокли полягає лише в рідкісної перевірці всіх вузлів і величини тиску в гидроцилиндре.

При вкрай поганому підлогове покриття складу або використанні рокли на асфальті може знадобитися заміна полімерних роликів. У таких випадках компанія LINDE відразу пропонує укомплектувати гідравлічний візок високоміцними роликами для бездоганної роботи в складних експлуатаційних умовах.

Продаж серійних рокл і візки під замовлення

Ви можете купити роклу як серійної моделі, так і замовити індивідуальну комплектацію гідравлічного візка. Отримавши від вас детальне технічне завдання, в якому будуть вказані ваші побажання і опису умов експлуатації, наші інженери детально проаналізують його. Ми запропонуємо оптимальний для вашого інтралогістіческого процесу варіант комплектації рохля, щоб вона служила вам на все 100% довгі роки без ремонту.

Спеціально для фармакологічних, харчопереробних і хімічних галузей ми можемо виготовити роклу з корозійностійких хімічно нейтральних матеріалів, які можна використовувати в контакті з харчовими продуктами і в чистих цехах.

Ціна рокли залежить не тільки від її моделі, а й від комплектації. Оскільки кожна навіть стандартна гідравлічний візок комплектується під конкретного замовника, то і вартість розраховується індивідуально.