Надійність

Високоміцне стійке до деформацій шасі рокли здатне забезпечити безперебійну обробку вантажів масою до 2,5 тонн. Довговічність – ще одна перевага ручних гідравлічних візків. Мінімальна кількість механізмів і простий гідроциліндр з механічним управлінням і суцільнолитим корпусом з антикорозійним покриттям – це безаварійна експлуатація протягом тривалого терміну без серйозного технічного обслуговування.

Модельный ряд Гідравлічних візків
0 - 1000 (кг)
0 - 715 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
033
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
032
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Комфорт в роботі

Гідравлічні візки LINDE – це простота в управлінні, ергономіка конструкції і легкість в переміщенні масивних вантажів. Гідравлічний циліндр, його управління і ходова частина рохля сконструйовані таким чином, що навіть при максимальному завантаженні в 2500 кг візком може керувати навіть жінка.

Кут повороту рукоятки рокли до 105 °. Це робить гідравлічний візок максимально керованим і маневреним навіть в сильно захаращеному або обмеженому просторі.

Безпека

Ручні гідравлічні візки розроблені інженерами компанії LINDE з урахуванням суворих стандартів охорони праці. Низьке шасі рокли запобігає її наїзд на ноги, а широка рукоятка дозволяє тонко відчувати візок і моментально реагувати на зміну ситуації. При цьому руки оператора захищені від випадкового удару об інші предмети під час переміщення рокли.

Ефективність

Плавне і безшумна робота гідравлічної візки з мінімальними зусиллями навіть при максимальному завантаженні забезпечується завдяки грамотно підібраним підшипників кочення. Оптимальна ширина роликів і їх кількість дозволяє знизити навантаження на підлогу, виключивши тим самим псування підлогового покриття.

Продуктивність

Вся конструкція візка, включаючи підшипникові та гідравлічні вузли рокли, не потребує частого сервісному обслуговуванні. Корпус гідроциліндра герметично ізольований від пилу і повітря.

Ручні гідравлічні візки торгової марки LINDE мають функцію швидкого підйому. Вона дозволяє в два рази швидше, ніж звичайно піднімати вантажі масою до 200 кг. При цьому рокли показали свою високу надійність при роботі на граничних навантаженнях протягом тривалого часу.

Продаж від виробника

Будучи безпосереднім виробником, компанія LINDE пропонує ручні гідравлічні візки за найбільш привабливими цінами. Гарантія якості, сервісне обслуговування і можливість комплектації рокли за технічним завданням замовника – головні переваги нашої компанії. Ми допоможемо вам купити гідравлічний візок максимально відповідну технологічним процесом вашого складу, цеху, торгового об’єкта або логістичного центру.