Цілодобова робота в автономному режимі

Впровадження робототехніки в інтралогістіческіе процеси – це безперервна робота цілодобово без перерв на обід, сон і щорічну відпустку. Роботизована складська техніка дає можливість не просто заощадити на фонді оплати праці вантажників та інших працівників складу. Це багаторазове збільшення продуктивності, точності і якості обробки вантажів у великих обсягах.

Роботизована техніка для складу серії MATIC компанії LINDE включає в себе передові вантажно-розвантажувальні транспортні системи з автоматичним управлінням і навігацією. Серед такої робототехніки: штабелери стандартні і Вузькопрохідні, електровізки, тягачі та поїзди. Будь-який з представлених в каталозі машин можна управляти і в звичайному ручному режимі, переключивши її на управління оператором.

Функціонування всієї цієї роботизованої техніки на території складу, цеху або вузлового центру логістичної компанії засноване на автоматичній навігації відповідно до тривимірної карти приміщення. Складська робототехніка може бути задіяна практично у всіх галузях логістики і виробництва – від аграрного сектора і харчової промисловості, до великого машинобудування і металургії.

Роботизована техніка працює без оператора і не прив’язується до добового циклу робочого графіка. Високоточне маневрування на відміну від управління людиною в рази знижує ризик аварійних ситуацій. При цьому швидкість руху робототехніки по складу або цеху досить висока, але безпечна для оточуючих людей і предметів.

Інтелектуальні системи управління, впроваджені концерном LINDE у своїй роботизованій техніці, розроблені однією з провідних IT-компанією BALYO. Програмні комплекси, контролери і датчики навігації цього розробника цінуються у всьому світі за свою точність, простоту в роботі і відсутність системних збоїв.

Модельный ряд Роботизованої техніки
0 - 1600 (кг)
0 - 11455 (мм)
Серия: Серія: 
1120
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1500 (кг)
0 - 0 (мм)
Серия: Серія: 
1190
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 1924 (мм)
Серия: Серія: 
1170
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1200 (кг)
0 - 1924 (мм)
Серия: Серія: 
133
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1500 (кг)
0 - 12850 (мм)
Серия: Серія: 
5213
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3000 (кг)
0 - 120 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Точність позиціонування і обробки даних

Роботизована складська техніка торгової марки LINDE працює на основі навігаційних систем, функціонування яких здійснюється за допомогою високоточних датчиків: зчитувач RFID-міток, встановлених по всьому складу, контролери висоти, лазерні оптичні датчики, 3D-камери.

Зчитування RFID-міток дозволяє роботизованою техніки точно визначати своє місце розташування. Висотні контролери вимірюють висоту підйому вил. У стандартну комплектацію входять чотири оптичних лазерних датчика, які з високою точністю сканують обстановку навколо машини на відстань до 30 м. Перешкоди також розпізнаються і тривимірної камерою, розташованою зверху шасі.

Вступники з усіх датчиків дані обробляються в потоковому режимі моментально в системі автоматичного управління складської техніки. При цьому єдина система координації дає можливість взаємно координувати роботу всіх роботизованих машин і безпечно пересуватися навіть в умовах обмеженого простору.

Для орієнтації машин в просторі не потрібно споруджувати напрямні, рефлектори тощо обладнання. Роботизована техніка самостійно вибудовує тривимірну карту нового складу або цеху. Наявний в складської робототехніці інтерфейс дозволяє коректно взаємодіяти з іншим обладнанням складу, наприклад автоматичні двері і ворота, транспортери і т.п. Машини також сумісні з програмами складського управління ERP і WMS.

БЕЗПЕКА ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ І МАЙНА

Роботизована складська техніка компанії LINDE повністю безпечна як для працюючих на складі або в цеху людей, так і для товарно-матеріальних цінностей. Точність рухів робототехніки в горизонтальній і вертикальній площинах настільки висока, що вони можуть працювати в безпосередній близькості з людьми. Таку роботизовану техніку називають коботами (роботи, що працюють в парі з людиною). У будь-який момент при позаштатній ситуації у персоналу є можливість натиснути кнопку «Стоп» для деактивації машини. Система виявлення перешкод з високою точністю сканує навколишній простір. Її реакції настільки швидкі, що дозволяють запобігти зіткненню роботизованою техніки з раптово впали на підлогу предметами. Як тільки перешкода усувається, рух машини продовжується.

ПРОСТОТА УПРАВЛІННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Роботизована техніка компанії LINDE обладнана зручними семидюймовими LED-дисплеями, на яких відображається вся інформація про роботу машини. В он-лайн режимі можна побачити такі параметри, як шлях і маршрут техніки, рівень заряду її акумулятора, запущені завдання і хід їх виконання.

За допомогою USB-порту при введенні PIN-коду з робототехніки вивантажується вся системна інформація в комп’ютер для її аналізу, обліку та прийняття рішення про необхідність сервісного обслуговування.

Індивідуальне замовлення

Базові серійні моделі роботизованою складської техніки LINDE можуть бути доукомплектовані додатковим обладнанням відповідно до технічного завдання замовника. Це можуть бути: двомірні лазери, бічні опто-лазерні датчики, акумулятори підвищеної електроємна, замки з електронним розпізнаванням оператора, зчитувачі штрих-кодів, гідравлічне регулювання вил.

Також ми можемо встановити електродвигун, відповідний вашим умовам експлуатації складської робототехніки. Ціна навіть серійних моделей роботизованою техніки залежить від комплектації і розраховується індивідуально.

Роботизована техніка

Linde MH представляє модельний ряд роботизованою складської техніки Linde Robotics: візки, штабелери, річтраки, тягачі, вузькопрохідні штабелери.