Безпека і ефективність роботи на складах

Обробка вантажів і товарів на складах фабрик, великих торгових об’єктів або логістичних центрів пов’язана з виконанням частих і складних маневрів як в горизонтальній, так і у вертикальній площинах. Спеціально для такої роботи з високими стелажами великих складських приміщень компанією LINDE розроблені річтраки.

Головні технічні переваги наших навантажувачів річтраков: велика вантажопідйомність, бездоганна маневреність, безпеку підйому вантажу і пересування по складу, автоматизований контроль положення вил і навігація, простота управління і ергономічне робоче місце оператора.

Штабелери LINDE дозволяють багаторазово підвищити продуктивність інтралогістіческіх процесів на складах будь-якої спеціалізації та масштабу. Цьому сприяє висока швидкість і точність підняття вантажів на висоту і переміщення техніки між стелажами. Наявність інтелектуальних контролерів і автоматичної системи допомоги оператору додатково збільшує продуктивність річтрака і виводить безпеку його роботи на принципово новий рівень.

Впроваджені в конструкцію технічні інновації дозволяють забезпечити гарну оглядовість оператора, стійкість щогли і захист водія від падаючого зверху вантажу. Ергономічна кабіна і панель управління дають можливість максимально сконцентруватися на оброблюваному вантажу, працюючи з джойстиками і двома педалями. Амортизація річтрака розроблена таким чином, що навіть при проїзді по вкрай нерівній поверхні, ні оператор ні вантаж не зазнають на собі вібрацій або сильних поштовхів.

Виняткова економічність електричних річтраков забезпечується завдяки низькому споживанню електродвигуном заряду акумулятора. Тривалий міжсервісний період і герметичність основних вузлів навантажувача в рази скорочує експлуатаційні витрати і витрати на техобслуговування складської техніки. У модельному ряду річтраков компанії LINDE представлені моделі вантажопідйомністю до 2500 кг і висотою щогли до 14 м. Крім того, ви можете купити річтрак під замовлення за індивідуальним технічним завданням.

Модельный ряд Річтраків
0 - 1700 (кг)
0 - 12755 (мм)
Серия: Серія: 
116
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 -7710 (мм)
Серия: Серія: 
1120
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 9650 (мм)
Серия: Серія: 
8923
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 12955 (мм)
Серия: Серія: 
1120
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 -7710 (мм)
Серия: Серія: 
1120
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Системи допомоги оператору – ключовий фактор успішної роботи

Вузькі складські алеї і високі завантажені багаторівневі стелажі – ускладнюють роботу навантажувача фактори, які також несуть в собі потенційну небезпеку. Річтраки торгової марки LINDE оснащені автоматизованими системами допомоги оператору. Спеціальні датчики, контролери та камери дають можливість розширити контроль над ситуацією і безпечно переміщати вантаж навіть на великій висоті в умовах вкрай обмеженої видимості.

Curve Assist – система, автоматично знижує швидкість річтрака при проходженні різкого повороту. Автоматика коригує і дії при вертикальному переміщенні каретки, знижуючи швидкість руху вгору при наближенні до необхідної точки. На дисплеї оператора відображається маса вантажу і висота його підйому. Все це дозволяє багаторазово підвищити безпеку роботи на складі, а також збільшити швидкість і продуктивність обробки вантажів на штабелерах річтраки.

Відмінна оглядовість і підвищені заходи безпеки

Огляд робочого простору як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямках переміщення вантажів – це безумовне вимоги охорони праці при роботі на висотних штабелерах. Для забезпечення цієї умови компанією LINDE були розроблені річтраки з широким кутом оглядовості.

Оглядове вікно з армованого високоміцного скла в даху кабіни дає можливість оператору безперешкодно спостерігати за підіймається вгору вантажем. Розширює в два рази зону огляду і нова конструкція щогли. Якщо ж видимість все-таки утруднена, оператор скористається камерами, які змонтовані прямо на щоглі.

Комфортна робота

Робоче місце оператора штабелера річтрака спроектовано суворо відповідно до вимог ергономіки і правилам охорони праці. Простота в управлінні за допомогою джойстиків і педалей, зручне крісло, захищена кабіна з вдалою оглядовістю – все це багато разів підвищує продуктивність інтралогістіческого процесу і знижує стомлюваність оператора.

Шасі оснащене сучасною амортизацією, а підвіска водійського крісла практично повністю виключають вібраційний вплив на опорно-руховий апарат водія. Більшість елементів управління річтраки і водійське крісло можна регулювати під анатомічні особливості оператора.

Маневреність і висока швидкість роботи

При виконанні повторюваних вантажно-розвантажувальних операцій навіть сама невелика економія часу на кожному циклі виливається в багаторазове збільшення продуктивності в масштабах робочої зміни. Штабелери LINDE оснащені автоматичними системами контролю руху. Вони дозволяють працювати на високих швидкісних режимах і забезпечувати безпеку навколишнього простору, вантажів і персоналу завдяки точному регулюванню швидкості і своєчасному її зниження в небезпечних ситуаціях.

Дві педалі дозволяють моментально змінювати напрямок руху штабелера без необхідності змінювати ногу. Системи бічного зсуву, а також вирівнювання і центрування каретки дає можливість відчутно збільшити швидкість обробки вантажів.

Робота на високих складах

Постійно зростаюча вартість складських приміщень вимагає раціонально використовувати весь обсяг складу як в плані, так і по висоті. Це стало причиною активного розвитку високих стелажних систем з вузькими алеями. Однак вони вимагають застосування особливої складської техніки і дотримання жорстких заходів безпеки.

Штабелери річтраки компанії LINDE розроблені спеціально для таких складів і дозволяють швидко, акуратно і безпечно обробляти палетованих вантажі на складських стелажах висотою до 14 м.

Особливі вимоги до такої висотної обробці вантажів пред’являються до жорсткості і стійкості щогл. Річтрак повинен бути стійкий, а його центр ваги перебувати якомога нижче для запобігання завалювання техніки. Компанія LINDE оснастила свої штабелери системою Dynamic Must Control. Вона гасить коливання щогли, забезпечуючи тим самим стійкість вантажу, що піднімається.

Безпека обробки вантажів на висоті доповнюється завдяки встановленим на щоглах камерам. Зображення транслюється на моніторі в кабіні оператора, забезпечуючи його всім необхідним візуальною інформацією.

Індивідуальне замовлення

Важко знайти два однакових виробничих цеху або складу. Кожен технологічний або логістичний процес по своєму унікальний. Унікальною повинна бути і для складу для кожного конкретного випадку.

У компанії LINDE ви можете замовити річтрак, який буде максимально відповідати вашим індивідуальним технічним завданням. Кожна серійна модель штабелера комплектується під кожного замовника окремо. Це дає вам можливість купити високопродуктивний річтрак, але без зайвого непотрібного для вас функціоналу.

Річтраки Linde

Вивчивши детально ваше технічне завдання, інженери підберуть найбільш підходящу модель річтрака і укомплектують її спеціально під ваш інтралогістіческій процес. Індивідуально може бути підібраний акумулятор потрібної ємності, встановлена нестандартна система управління педалями або передбачені інші технічні опції.

Ціна річтрака формується також індивідуально. Вартість штабелера залежить як від самої моделі, так і від її комплектації.