Linde Material Handling розробила засіб безпеки, який можна надіти на себе.

 

Компанія Linde Material Handling розробила «Інтерактивний світловідбиваючий жилет», який попереджає пішоходів в складських і виробничих приміщеннях про наближення навантажувачів та іншої підйомно-транспортної техніки. Цей інтелектуальний пристрій, який став логічним продовження системи Linde Safety Guard, допомагає запобігати частим зіткнення навантажувачів і пішоходів за допомогою акустичних, візуальних і тактильних сигналів.

 
Кожен логістичний оператор знайомий з таким ситуаціями: занурений в свої думки пішохід йде по проходу між стелажами і дуже часто зауважує біля себе навантажувач або інше складське обладнання тільки в самий останній момент. Така ситуація може мати дуже серйозні наслідки. Статистика, зібрана Німецькою асоціацією страхування від нещасних випадків (DGUV), підтверджує, що від 40 до 50% всіх нещасних випадків з навантажувачами за останні роки складають випадки, в яких постраждали пішоходи.

«Часто водії та пішоходи особливо необережні, коли рух неінтестивний», – говорить Бенджамін Рейс, консультант з питань безпеки компанії Linde Material Handling. Пересування поза приміщеннями також може становити небезпеку, особливо коли стає темно або коли люди переміщаються в обмеженому просторі між навантажувачами, контейнерами і штабелями товарів. Те ж саме відноситься до складів з високими стелажами, входів в складські приміщення, кутах будівель і іншим зонам з поганою видимістю. “У таких випадках важливо, щоб пішоходи і водії навантажувачів був заздалегідь попереджені про наближення одна об одну. Наш «Інтерактивний світловідбиваючий жилет» вирішує цю задачу надзвичайно ефективно, він починає подавати попереджувальні сигнали задовго до того, як пішоходи та навантажувачі виявляться в полі зору один одного “, – говорить експерт з питань безпеки Бенджамін Рейс, описуючи переваги нового засобу безпеки.

Розроблений компанією Linde Material Handling «Інтерактивний світловідбиваючий жилет» забезпечує додаткову безпеку пішоходів у складських і виробничих приміщеннях.

Принцип роботи даного жилета, як і представленої в минулому році системи допомоги операторам навантажувачів Linde Safety Guard, заснований на технології передачі ультра-широкосмугових радіосигналів (UWB), які дозволяють визначати місце розташування з точністю до дюйма навіть через стіни і двері. Це дає можливість водіям навантажувачів бачити на екрані свого транспортного засобу, з якого боку наближається один або кілька пішоходів. У той же час, пішоходи за допомогою мобільного пристрою безпеки можуть бачити, відчувати і чути, що до них наближається навантажувач. До сих пір це маленьке мобільний пристрій доводилося прикріплювати до одягу пішоходів.

ЗАХИСНИЙ ЖИЛЕТ з інтегрованим попереджувальні сигнали
Завдяки інтеграції в захисний жилет, сертифікований відповідно до стандарту EN ISO, вдалося оптимізувати роботу портативного пристрою Linde Safety Guard. Як стверджує Бенджамін Рейс: «Якщо ви одягаєте жилет, ви автоматично несете з собою систему попередження.» Жилет оснащений світлодіодними смужками спереду і ззаду, що постійно залишаються увімкненими на 40 відсотків від номінальної потужності навіть в нормальних умовах. Якщо наближається навантажувач, світлодіодні смуги перемикаються в режим миготіння і збільшують свою яскравість до 200 відсотків від номінальної потужності. “Ці сигнали важко припустити, що забезпечує безпеку пішоходів”, – стверджує Бенджамін Рейс.

Раннє попередження дає можливість вчасно побачити, почути, відчути наближення небезпеки: «Інтерактивний світловідбиваючий жилет» Linde Material Handling сповіщає пішоходів про наближення навантажувачів.

Носіння інтерактивного застережливого жилета Linde Material Handling також допомагає забезпечити послідовне дотримання заходів безпеки, продовжує Бенджамін Рейс: “Якщо співробітник не носить жилет, це відразу помітно для оточуючих.» На його думку, пристрій безпеки також може допомогти закріпити важливість охорони праці та здоров’я в свідомості співробітників підприємстві. «І останнє, але не менш важливе: це показує, як керівництво дбає про співробітників, і свідчить, що захист персоналу є пріоритетним завданням”, – вважає експерт з безпеки. «Інтерактивний світловідбиваючий жилет» отримав свій перший приз, DEKRA Award 2019, ще до того, як надійшов у продаж. Компанія DEKRA, провідна світова експертна організація, вже багато років вручає цю премію в знак визнання новаторських досягнень в області безпеки.

Фахівці Linde по техніці безпеки продумали дизайн жилета до найдрібніших деталей. Положення передавача на ключиці гарантує, що вібрація легко відчувається, динамік знаходиться близько до вуха, і нічого не блокує радіосигнал. При носінні жилета круглий рік, або поверх зимової куртки чи футболки, датчик завжди знаходиться в одному і тому ж місці, що полегшує сприйняття. Вологість також не є проблемою, через низької напруги жилет можна використовувати в будь-яку погоду. Блок живлення розташований у водонепроникному мішку і забезпечує систему харчуванням на строк до 16 годин. Батарея може бути замінена в найкоротші терміни, зарядна станція входить в комплект поставки. Жилет доступний в шести розмірах. Він скроєний так, що не обмежує свободу русі, але в той же час не чіпляється за навколишні предмети.