Універсальний електричний навантажувач вантажопідйомністю 1 тонна

Модельний ряд підйомно-транспортного обладнання Linde поповнився універсальним навантажувачем, в який втілено числені функції комфорту та безпеки. Компанія Linde Material Handling розробила новий навантажувач, який може переміщати вантажі вагою до однієї тони і поміщається навіть у вантажний ліфт. Це – новий електронавантажувач Linde E10 зі стоячим місцем оператора.

Майже у кожній галузі є транспортні завдання, для виконання яких потрібно дуже вузький, короткий і одночасно легкий навантажувач, що міг би, наприклад, поміститися у вантажний ліфт. Новий електронавантажувач Linde E10, вантажопідйомністю 1000 кг, є саме таким універсальним рішенням повсякденних логістичних завдань. Дещо трохи ширше палети, він вписується у самі вузькі проходи. Маючи радіус розвороту всього 1317 мм, він здатний маневрувати в самих вузьких просторах. Linde Е10 доступний як зі свинцево-кислотною, так і з літій-іонною батареєю.


При необхідності пересування заднім ходом новий електронавантажувач Linde E10 може бути оснащеним подвійним набором важелів та ручок управління. Права рука оператора зручно спирається на широкий підлокітник.

 

Надійний навантажувач для вирішення широкого спектра завдань

Оскільки даний навантажувач призначений для транспортування на короткі відстані, у нього немає повноцінного сидіння, але є м’яка опорна спинка. Оператор може увійти в кабіну з двох сторін. Стандартна комплектація включає в себе систему автоматичного зниження швидкості при проходженні поворотів. Також, в килимок пола вбудовано датчик присутності: навантажувач почне рухатись тільки тоді, коли оператор стоятиме в межах контурів транспортного засобу.


Новий електричний навантажувач Linde E10 лише трохи ширше палети, він вписується навіть у самі вузькі проходи і, маючи радіус повороту всього 1317 міліметрів, здатний маневрувати у вузьких просторах.

 

Ергономіка, безпека та комфорт тісно пов’язані між собою

Кабіну оператора скомпоновано дуже функціонально, без шкоди для комфорту працівника. Оптимально розташовані елементи управління, вузькі верхні захисні стійки і профілі щогли забезпечують максимальну свободу пересування та відмінну оглядовість вантажу і навколишнього середовища. Амортизована платформа поглинає удари від нерівності підлоги для комфортної роботи оператора. У випадках, коли потрібно рухатись заднім ходом, навантажувач може бути оснащений подвійним набором робочих важелів і ручок управління. Більш того, права рука оператора спирається на широкий підлокітник.

 

Електронавантажувач Linde Е10 додатково можливо обладнати скляним дахом, який забезпечить захист від падаючих предметів, а також системами безпеки Linde BlueSpot і Linde Safety Guard, які попереджають пішоходів про наближення навантажувача за допомогою звукових та візуальних сигналів.


Універсальне рішення для повсякденних логістичних задач – новий компактний електронавантажувач Linde E10 вантажопідйомністю одна тонна.