Модульність, гнучкість і економічність

Сучасний формат промислових підприємств передбачає автоматизацію та оптимізацію будь-яких внутріцехових логістичних процесів, будь то переміщення сировини, заготовок, інструментів, оснащення або готової продукції. Транспортні поїзда трьох серій (LT, FT і FTC) від компанії LINDE – це оптимальне рішення інтралогістіческіх завдань для заводів, фабрик, заготівельних баз або вузлових центрів транспортних компаній.

Кожен логістичний самохідний поїзд збирається під замовлення відповідно технологічним процесом замовника і його умовами експлуатації складської техніки. Такі машини дозволяють максимально точно, злагоджено і економічно вигідно перевозити вантажі як на малих, так і на великих відстанях по території об’єкта. Найбільш раціонально використовувати логістичний поїзд на маршрутах довжиною від 150 метрів. При цьому вантажопідйомність техніки може досягати двох тонн.

Економічність самохідних логістичних поїздів торгової марки LINDE обумовлена ​​економним електродвигуном з електронним управлінням і модульним візком, які можуть бути використані для перевезення практично всіх видів вантажів. Візки розроблені таким чином, що підходять для перевезення стандартних палет, контейнерів та іншої стандартизованої тари.

Логістичний самохідний поїзд здатний перевозити і не упаковані предмети без тари. Закрита конструкція і наявність огородження дає можливість перевозити не тільки палетованих товари, але вантажі і насипом.

Простота завантаження і вивантаження вагонеток поїзда робить його використання максимально ефективним в найрізноманітніших виробничих логістичних ланцюжках переміщення заготовок, інструменту, матеріалів і готових виробів між цехами і складами.

Модельний ряд Логістичних поїздів
0 - 800 (кг)
0 - 80 (мм)
Серия: Серія: 
8961
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 800 (кг)
0 - 200 (мм)
Серия: Серія: 
8960
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 800 (кг)
0 - 100 (мм)
Серия: Серія: 
1196
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Просте управління

Висока швидкість, гнучкість в експлуатації, адаптивність і стійкість складу – найбільш важливі для оператора переваги логістичних самохідних поїздів виробництва компанії LINDE. Висока курсова швидкість на відкритих майданчиках забезпечується завдяки колесам спеціального профілю.

Наші логістичні поїзда відрізняються високою стійкістю навіть з порожніми візками і на крутих поворотах завдяки правильно розрахованому центру тяжіння. При цьому склад має досить малий поворотний радіус.

Колеса логістичних поїздів завжди знаходяться в контакті з покриттям підлоги навіть на дуже нерівній підлозі. У поєднанні з хорошою амортизацією це забезпечує стійкість вантажу на палетах в вагонетках і його цілісність. При цьому поворотними можуть бути як два, так і всі чотири колеса для кращої керованості.

Опціонально логістичний поїзд можна оснастити системою бокового ходу. Моделі серії FTC при наявності такої опції здатні рухатися перпендикулярно основному напрямку руху. Це покращує маневреність в обмеженому просторі.

Гнучке формування складу

Моделі серії LT призначені для внутрішньоцехових переміщень, а логістичні поїзда серій FT і FTC універсальні їх можна задіяти для міжцехових транспортуваннь вантажів по відкритій території. Маючи розвороту радіус всього 4,2 м, вони можуть розгортатися і маневрувати на вкрай обмеженому просторі.

Транспортні поїзда універсальні в формуванні складів. Їх можна укомплектувати різними видами візків і вантажів, а також оперативно переформовувати з мінімальними простоями. Одночасно можна сформувати склад з візків різних типів. Деякі вагонетки можуть бути оснащені роликовими возами з електричним підйомним механізмом. Це полегшує і прискорює вантажно-розвантажувальні роботи, що багаторазово підвищує продуктивність інтралогістіческіх процесів.

Транспортні поїзда серії FTC – це компактна укорочена версія промислових складів. Такі моделі мають удосконалені мости і підходять для роботи на складах з вузькопрохідними стелажами і в завантажених різними перешкодами цехах.

Безпека руху та охорона праці

Транспортні поїзда обладнані автоматичним гальмуванням і блокуванням руху, якщо вантаж не в транспортному положенні. Зниження швидкості на поворотах виконується автоматично системою допомоги машиністу. Це запобігає перекидання візків і занос хвоста складу.

Всі візки логістичного поїзда підключені до головного тягача і один до одного через спеціальний дата-кабель. Завдяки цьому забезпечується керованість всім складом в цілому і кожним його елементом окремо.

Оператор виконує опускання і підйом вантажу в конкретний візок, перебуваючи в своїй кабіні. Це можна робити і безпосередньо у вагонетки за допомогою педелі. Закриття і відкриття захисних шторок також проводиться за допомогою важеля і не вимагає від оператора будь-яких зусиль. Це дає можливість керувати логістичним поїздом навіть жінкам.

Логістичний поїзд під замовлення

Індивідуальне техзавдання замовника буде ретельно розглянуто фахівцями відділу продажів і інженерами компанії LINDE. Вибравши оптимально підходить для вашого технологічного процесу базову серію, ми запропонуємо унікальну комплектацію складу. Такий логістичний поїзд буде максимально відповідати умовам вашого цеху, складу або відкритих промислових майданчиків і відповідати вимогам транспортування перевозяться на вашому об’єкті вантажів.

Устаткування для бокового ходу – один з яскравих прикладів такого опционального дооснащення. Спеціальні огорожі для інтенсивно експлуатованих візків. Попереджувальні сигнали і колір кузова. Додаткові фари і габаритні вогні.

Це далеко не повний перелік можливостей індивідуального дообладнання логістичних поїздів LINDE. Ціна складу залежить не тільки від моделі, але і від комплектації, тому розраховується індивідуально навіть для серійних машин.