ГАЗОВІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Гидростатична (об’ємна) трансмісія – це безпечна, зручна і високоефективна робота газового навантажувача.

Висока продуктивність роботи навантажувачів з газовим двигуном внутрішнього згоряння забезпечується тільки завдяки наявності точної системи управління і ефективної трансмісії. Таке поєднання підвищує не тільки продуктивність, але і економить час, паливо і експлуатаційні витрати.
Компанія LINDE протягом багатьох десятиліть є законодавцем стандартів безпечної і високопродуктивної роботи складських навантажувачів, в тому числі і з газовим двигуном. Ми ретельно продумуємо не тільки робочі вузли і їх деталі, але і ергономіку кабіни оператора, його робочого місця і елементів управління.

Джойстик керування, трансмісія гідростатичного типу і енергоефективний газовий двигун – це три головні чинники простої, безпечної і економічно раціональної роботи складського навантажувача.

Екологічність роботи навантажувачів на газу дає можливість експлуатувати їх навіть в складських ангарах і великих виробничих цехах. Газові двигуни техніки LINDE розроблені таким чином, що згоряння газу здійснюється з вкрай незначним виділенням чадного газу та інших шкідливих сполук.

Безпека переміщення вантажів і охорона праці операторів – одні з найважливіших завдань розробників складської техніки LINDE. Спеціальний захист газового двигуна і дотримання детальних інструкцій роботи на навантажувачі дозволить звести до мінімуму ймовірність аварій. Безпека техніки також забезпечується за рахунок безлічі електронних і механічних систем попередження аварійних ситуацій та оповіщення оператора про їх потенційну загрозу.

Великий модельний ряд газових складських навантажувачів дозволить кожному підібрати свій оптимальний варіант вантажопідйомністю 1,4 … 18 тонн. Можливість доукомплектації під індивідуальне технічне завдання розширює можливості нашої стандартної серійної техніки.

Модельний ряд Газових навантажувачів
0 - 2000 (кг)
0 - 6075 (мм)
Серия: Серія: 
391
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 4990 (кг)
0 - 6315 (мм)
Серия: Серія: 
394
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 8000 (кг)
0 - 9055 (мм)
Серия: Серія: 
396
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
1202
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Гидростатический привод

Об’ємний тип гідроприводу навантажувача оснащується гідравлічним насосом, який приводиться в дію від валу відбору потужності газового двигуна. Гідростатичним привід називають через замкнутості контуру передачі масла. Його подача виконується шляхом натискання педалей. Кожна з них подає гідравлічну рідину в циліндр з однієї з двох сторін.

Завдяки такій конструкції виконується подача і гальмування гідроприводом за допомогою всього двох педалей. Маневреність і плавність роботи – ще одні переваги приводу на гідростатичних гідроциліндрах. Рух вил газового навантажувача плавне і без ривків.

Економічні і надійні

Наявність гідростатичного об’ємного гідроциліндра спрощує конструкцію приводу, виключаючи цілий ряд трансмісійних елементів і систему гальмування. Це не тільки здешевлює експлуатаційні витрати, але і скорочує витрату газу, а також знижує витрати на техобслуговування і зменшує його періодичність.

Сам процес ТО газових навантажувачів торгової марки LINDE спрощується завдяки легкому доступу до вузлів і агрегатів. Сервіс такий складської техніки досить простий і не вимагає тривалого простою техніки в ремонтній майстерні, що скорочує збитки і експлуатаційні витрати.

Комфорт оператора

Ергономіка робочого місця, безпеку оператора і простота управління – головні чинники підвищення продуктивності складських навантажувачів, в тому числі і що працюють на газовому паливі.

Комфортні сидіння з регульованими підлокітниками дозволяють оператору знаходитися в зручному положенні під час роботи. Наявність гумових вставок на мостах, щоглах і циліндрах, а також амортизаторів під сидінням в рази знижує вібраційний вплив і усуває дискомфортні чинники. Газовий навантажувач управляється всього одним джойстиком і двома педалями. Така зручна система дає можливість оператору максимально сконцентруватися на вантаж, не відволікаючись на перемикання різних важелів.

Проста, але ефективна система управління відчутно знижує як фізичну, так і розумову втому за рахунок відсутності розсіювання уваги і мінімуму фізичних зусиль.

Безпека в роботі

Гарна оглядовість, автоматизована система попередження аварійних ситуацій і ряд інших конструкторських рішень, реалізованих в вилкових газових навантажувачах LINDE, дають можливість забезпечити безпеку переміщення вантажів по складу або виробничого цеху.

Розвиток і модернізація

Протягом декількох десятків років активної роботи над модернізацією навантажувачів нашими конструкторами постійно удосконалюються гідростатична (об’ємна) трансмісія і двигуни внутрішнього згоряння, в тому числі і газові. В результаті такої роботи ККД мотора постійно підвищується, тим самим зменшуючи витрати газу, а екологічність такого ДВС безперервно поліпшується. Параметри роботи газового двигуна навантажувача доводяться до бездоганності, мінімізуючи до незначного вміст CO у вихлопних газах. Це дає можливість експлуатувати навантажувачі на газу навіть всередині закритих складів.

Впровадження інноваційних рішень розробників компанії LINDE в серійні моделі газових навантажувачів дозволяє спростити управління і запобігти виходу з ладу двигуна, а також автоматично відстежувати його важливі показники роботи. Серед таких інновацій – системи SAFETY PILOT і ENGINE PROTECTION.

Індивідуальне замовлення

Транспортні процеси на промислових заводах і сільськогосподарських підприємствах, в гіпермаркетах і вузлових центрах транспортних компаній відрізняються один від одного специфікою вантажів їх способами транспортування і правилами перевантаження. Навантажувачі повинні бути пристосовані для кожного конкретного об’єкта.

Серійний модельний ряд складської техніки LINDE досить широкий для вибору оптимального варіанту для кожного замовника. Але ми готові прийняти індивідуальне замовлення на газові навантажувачі відповідно до технічного завдання клієнта. Це дасть вам можливість не витрачати гроші на непотрібні для вас функції, але врахувати важливі для вашого інтралогістичного процесу фактори.

Фахівці відділу продажів в тісній співпраці з інженерами-конструкторами ретельно проаналізують ваші потреби і поставлені завдання. В результаті ми запропонуємо оптимальний для вас варіант. Ціна такого газового навантажувача також буде розрахована індивідуально.

Індивідуальне замовлення може включати в себе додаткове оснащення для підвищення продуктивності, безпеки або комфортності робочого місця оператора. Це може бути як підігрів сидіння або установка кондиціонера в кабіні, так і обладнання механізмом бокового переміщення вил або підсвічування робочої зони світлодіодними світильниками. Таке дооснащення також можливе і на вже експлуатованій техніці.

Продаж газових навантажувачів

Модельний ряд газових навантажувачів торгової марки LINDE включає в себе техніку вантажопідйомністю від 1,4 до 8 тонн. Це дозволяє підібрати оптимальну модель для будь-якого об’єкта, будь то супермаркет або логістичний вузол, промпідприємство або невелика ферма.

Додаткове дооснащення стандартних навантажувачів дозволить оптимізувати ваш технологічний процес і зробити внутріцехові складські переміщення більш продуктивними, економічними і безпечними.

Ціна розраховується в кожному випадку індивідуально навіть на серійні моделі. Ви можете не тільки купити газовий навантажувач, але і орендувати його.