Перенесення вантажів на короткі відстані: швидко і легко

Вузькі захаращені проходи, мала площа розвантажувальних майданчиків, крутий спуск рамп і інші фактори ускладнюють управління електровізків. Будь-яке складське устаткування повинно бути легко керованим і високопродуктивним, навіть якщо воно призначається для транспортування вантажів на малі відстані.

Компанія LINDE пропонує широкий модельний ряд різних за розміром, вантажопідйомності і функціональності електровізків. При цьому кожну модель відрізняють головні переваги нашої техніки: компактність і простота конструкції, точність і простота управління, маневреність в обмеженому просторі.

Електровізки оснащені потужними, але економними електричними двигунами. У поєднанні з підсилювачем рульового управління і швидкодіючої гальмівною системою таким електропривод дозволяє легко і з досить високою швидкістю перевозити вантажі масою від 0,5 до 3,2 тонн.

Модельний ряд Електровізків
0 - 1200 (кг)
0 - 110 (мм)
Серия: Серія: 
1131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1500 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
1133
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3300 (кг)
0 - 115 (мм)
Серия: Серія: 
1301
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3000 (кг)
0 - 210 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 211 (мм)
Серия: Серія: 
140
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2500 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
1154
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 675 (мм)
Серия: Серія: 
1152
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 125 (мм)
Серия: Серія: 
1152
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
Ефективність в інноваціях

Простота в роботі, висока швидкість транспортування, безпека процесу та енергозбереження – головні пріоритети компанії LINDE при розробці нових і модернізації старих моделей серійних електровізків.

Функція SAFETY SPEED призначена для коригування швидкості руху пішохідного електровізка відповідно до кута нахилу рукоятки – менше кут, нижче швидкість. Це підвищує безпеку оператора і робочого середовища, а також оптимізує витрати заряду акумулятора.

Розробниками компанії LINDE приділяється багато уваги органам управління. У модельному ряду представлені електровізки з різними видами управління: джойстики, що обертається на 360 ° рукоятка, класична рукоятка.

Завдяки впровадженим інноваційним рішенням в сфері електронного управління візком оператор більш точно відчуває руху і реакції електровізка навіть при управлінні ним однією рукою.

Потужність і безпека

Обмежений для маневрів простір і наявність безлічі перешкод, в т.ч. і пішоходів, вимагає від оператора більш точного управління електровізків та дотримання заходів безпеки. Крім того, в моделях з рукояткою оператор знаходиться за межами шасі і теж може стати перешкодою, а сама візок є для нього потенційно небезпечним об’єктом.

Електричні рокли LINDE розробляються з дотриманням всіх вимог стандартів охорони праці. Поєднуючи високу потужність електродвигуна з безпрецедентними заходами безпеки, наші конструктори запропонували самохідну складську техніку, яка оснащена платформою для оператора, автоматичним захистом та унікальною системою гальмування противотоком.

Особливо такі гальма актуальні для електровізків без платформи. Автоматична система моментально подає сигнал на гальмівну систему при відпустці педалі акселератора або клавіші ходу. На додаток до протитечійним гальмах можна задіяти аварійну електромагнітну гальмівну систему.

У деяких моделях електровізків передбачено автоматичне зниження швидкості на крутих поворотах. Такий захист дозволяє управляти електричної складської візком навіть людям без досвіду роботи на подібній техніці.

Прискорення внутрішньої логістики

У електровізків LINDE передбачені всі фактори, що поліпшують маневреність техніки в обмеженому просторі: звужене шасі, потужний електродвигун, точне рульове управління.

Такі електричні рокли порівнянні з габаритами в плані з перевезеної палетою. Візком може легко управляти навіть жінка і всього однією рукою. При цьому вантажопідйомність електровізки досягає 3,2 тонни.

Охорона праці і комфорт оператора

Платформенні електровізки для оператора оснащені ергономічним робочим місцем, яке повністю відповідає нормам охорони праці. Прості і зручні органи управління – це повна концентрація уваги на вантаж і шляхи руху без відволікання на безліч важелів, кнопок і педалей. Це п’ятикратно підвищує продуктивність і знижує стомлюваність.

У деяких моделях з сидінням положення робочого місця перпендикулярно вилам. Це знижує навантаження на опорно-руховий апарат оператора з огляду на те, що йому не потрібно обертатися при русі назад. Амортизація сидіння знижує негативний вплив вібрації на організм людини.

Виготовлення за індивідуальним замовленням

Всі серійні електровізки компанії LINDE доступні до продажу як в стандартній, так і в індивідуальній комплектації в залежності від технологічних потреб замовника. Додаткове оснащення дозволить максимально адаптувати електротелегу конкретно до ваших умов роботи.

Такими опціями можуть бути вила нестандартної довжини, безшумні поліуретанові колеса, вантажні спинки кареток вил, кріплення терміналів та ін. Також можна замовити індивідуальне виконання електровізків для морозильних камер.

Опціонально пропонуються і варіанти управління. Це може бути джойстик, дворучкова рукоятка, оснащення контролером рукояті e-drive тощо. Надавши нам детальне технічне завдання, ви отримаєте оптимально відповідний під ваші робочі умови електровізок.

Електровізок

Linde Material Handling представляє модельний ряд електричних візків для переміщення вантажів усередині складів на невеликих виробництвах і в роздрібних компаніях.