Швидкість і маневреність

Модельний ряд електричних самохідних штабелерів компанії LINDE – це широкий спектр варіантів вантажопідйомності (від 600 кг до 2 тонн), висот підйому вил (від 1,4 до 5,3 метрів) і інших важливих для складської техніки технічних параметрів.

Оперативність і безпека вантажно-розвантажувальних процесів – головна перевага електроштабелерів торгової марки LINDE. Вони призначені для роботи навіть в умовах обмеженого простору і в місцях де є багато пішоходів. Вузьке шасі – це не тільки точність і маневреність штабелера з електричним приводом, а й висока продуктивність інтралогістичних процесів на складі, промисловому підприємстві, фермерському господарстві або у великому гіпермаркеті.

Впровадження інноваційних рішень в конструкцію електроприводу дозволило зробити рух електроштабелера плавним і без ривків. При цьому ергономічне руків’я управління допомагаю спростити роботу оператора і запобігти втомлюваності.

Модельний ряд Електроштабелерів
0 - 1200 (кг)
0 - 4386 (мм)
Серия: Серія: 
1172
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 5316 (мм)
Серия: Серія: 
1173
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1400 (кг)
0 - 4266 (мм)
Серия: Серія: 
133
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 800 (кг)
0 - 2024 (мм)
Серия: Серія: 
1160
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 5316 (мм)
Серия: Серія: 
131
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 5316 (мм)
Серия: Серія: 
1173
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1600 (кг)
0 - 4216 (мм)
Серия: Серія: 
1170
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
Бездоганна служба і простота техобслуговування

Кожне нововведення в конструкцію серійних електричних штабелерів спрямоване на спрощення управління, підвищення надійності і безпеки, зниження енергоспоживання і скорочення періодичності сервісного обслуговування.

Саме техобслуговування – найбільш вагома частина експлуатаційних витрат. Заміна деталей і витратних матеріалів, робота майстрів і простої складської техніки призводять до відчутних збитків.

Електроштабелери LINDE мають один з найтриваліших міжсервісних періодів серед аналогів складської техніки інших виробників. Нашим конструкторам вдалося цього досягти завдяки надійній герметизації електричних компонентів, високоміцному шасі і надійному трифазному двигунові, який захищений від пилу і бруду. Лише раз на рік електроштабелер LINDE потребує простого діагностичного огляду.

Поточний стан електричного приводу і інших вузлів штабелера відображається на багатофункціональному дисплеї. Там же оператор бачить рівень заряду акумулятора і кількість відпрацьованих мотогодин. Система самодіагностики електроштабелера здатна визначити наявність проблем, про що сигналізує відповідним індикатором.

Повідкові електричні штабелери LINDE підключаються до ноутбуку через CAN-шину. Це дозволяє проводити комп’ютерну діагностику без розтину корпусу. Таким же способом інженер проводить налаштування електроштабелера відповідно до необхідного режиму експлуатації.

Надійність, безпека і зручність у повсякденній роботі

Щоденні вантажно-розвантажувальні процеси легко і зручно виконувати за допомогою електроштабелера LINDE, а також безпечно як для персоналу, так і для вантажів.

Переваги нашої техніки особливо помітні в обмежених складських приміщеннях, при інтенсивній цілодобовій роботі і експлуатації штабелерів в умовах сильної запиленості.

Особлива увага приділяється захисту персоналу, роблячи його працю максимально безпечною і комфортною. Система захисту від наїзду електроштабелера на оператора, від некоректних режимів роботи і перевантаження дозволяє запобігти аварійним ситуаціям, виходу техніки з ладу і травмуванню оператора.

  • Хід руків’я в кінці гальмується збільшеним опором, що запобігає ненавмисному гальмуванню.
  • При відпусканні руків’я плавно повертається у вертикальне положення.
  • Довге руків’я з глибокою посадкою для безпечної відстані між оператором і штабелером.
  • Автоматичне регулювання швидкості відповідно до положення руків’я.
  • Низьке шасі і особлива конструкція руків’я для захисту оператора.

Округлі форми без гострих кутів дозволяють мінімізувати ймовірність травматизму персоналу і зробити роботу максимально комфортною.

Робота в обмеженому просторі

Повідкові електричні штабелери LINDE бездоганно справляються з усіма своїми функціями навіть в самих обмежених умовах, будь то кузов фури або склад із вузькими алеями. Компактні габарити електроштабелера у поєднанні із багатофункціональним руків’ям забезпечують високу маневреність на невеликій площі.

Повільний хід (до 1,5 км / год) надає можливість легко маневрувати в обмежених складських умовах, безпечно для оточуючих предметів і товарів, що транспортуються.

Ви можете замовити електричний штабелер як в базовій комплектації, так і з додатковим дооснащенням функцією початкового підйому вил. Це полегшує розвантаження з рампи, на схилах та нерівних поверхнях.

Ергономіка управління

Пішохідні повідкові штабелери з електроприводом нерідко експлуатуються у важких умовах. Для полегшення роботи оператора електроштабелери LINDE укомплектовані електричним підсилювачем керма з сервоприводом.

Високий обертаючий момент електричного двигуна дозволяє плавно набирати швидкість навіть при великій завантаженості. Це робить електроштабелер маневреним і зручним в управлінні, але при цьому економічним у витраті заряду батареї.

Серійні та нестандартні штабелери

Вартість електроштабелера залежить від його моделі і комплектації. Будь-яка складська техніка виконує вантажно-розвантажувальні роботи з певною специфікою. Компанія LINDE надає можливість комплектації електричного штабелера за індивідуальним замовленням. Для будь-якого завдання ми знайдемо правильне інженерне рішення.

Опціонально ви можете купити електроштабелери з різноманітними варіантами управління або конструкції підйомної щогли (триплекс або з початковим підйомом). Грамотно підібрана комплектація відповідно до вашого технологічного процесу – це оптимальна ціна електричного штабелера і висока продуктивність інтралогістичного процесу.

Електричний штабелер

Електроштабелер виробництва Linde Material Handling – це унікальне поєднання безпеки та високої продуктивності навіть при роботі в обмежених умовах.