Універсальність, економічність, безпека і комфорт в роботі

Практично в будь-якій сфері – від торгівлі і логістики, до важкої промисловості широко використовуються електронавантажувачі виробництва компанії LINDE завдяки своїм головним перевагам.

 • Широкий модельний ряд в залежності від вантажопідйомності (1,2-8,0 тонн).
 • Багатофункціональність навантажувачів.
 • Можливість дооснащення за індивідуальним технічним завданням.
 • Потужний привід з чутливим регулюванням.
 • Гарна маневреність і можливість роботи в умовах обмеженого простору.
 • Простота і точність управління.
 • Автоматизовані системи допомоги оператору.
 • Ергономічне і комфортне робоче місце.

Управління вилковим електронавантажувачем виконується за допомогою зручного джойстика і двох педалей. Це спрощує роботу оператора, знижує його стомлюваність і концентрує увагу на переміщуваний вантаж. Таке спрощення в рази підвищує продуктивність інтралогістіческіх процесів, економить кошти і знижує ймовірність аварійних ситуацій.

Безпека електрокарів – одна з головних задач компанії LINDE. Всі навантажувачі з електроприводом оснащені замкнутим захистом електрообладнання. Опціонально ви можете купити електронавантажувач з додатковою системою автоматизованої допомоги SAFETY PILOT для максимальної безпеки під час роботи.

0 - 3500 (кг)
0 - 6580 (мм)
Серия: Серія: 
1252
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
1252
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 1000 (кг)
0 - 5400 (мм)
Серия: Серія: 
8917
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 8000 (кг)
0 - 8670 (мм)
Серия: Серія: 
1279
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 5000 (кг)
0 - 6315 (мм)
Серия: Серія: 
388
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
387
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
387
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 6475 (мм)
Серия: Серія: 
386
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2000 (кг)
0 - 6475 (мм)
Серия: Серія: 
386
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Компактний, потужний і легко керований ведучий міст

У комплектацію компактного провідного моста в електронавантажувачах LINDE входять:

 • потужні необслуговувані трифазні двигуни – 2 шт .;
 • двухпедальная система управління;
 • обслуговуюча дискова гальмівна система з масляною ванною;
 • гідравлічний привід механізму підйому.

Ціна електронавантажувача з таким компактним провідним мостом повністю виправдана його технічними і експлуатаційними перевагами:

 • плавні рухи без ривків;
 • висока точність позиціонування вил;
 • економну витрату заряду акумулятора;
 • посилення рульового управління;
 • повний захист механізмів від пилу і бруду.

Потужні електроприводи розташовані в вилкових електронавантажувачах LINDE з двох протилежних боків мосту. Завдяки такій конструкції з інтегрованими в провідний міст електронними компонентами забезпечується не тільки висока точність управління, але економне енергоспоживання електродвигуном.

Управління витратою енергії

Крім енергоефективного компактного провідного моста електронавантажувачі LINDE оснащуються інтелектуальною системою контролю витрат енергії. Вона дає можливість оптимізувати ходові якості техніки і довговічність акумулятора. Відображення рівня заряду і температури АКБ дозволяє точно спланувати роботу електрокара. З її допомогою також виконується швидка зарядка батареї.

Ергономіка управління

Кожна модель електронавантажувачів торгової марки LINDE розробляється з урахуванням правил ергономії робочого місця оператора. Мінімальна кількість важелів і педалей – це повна концентрація уваги на вантаж і зниження аварійності при русі електрокара.

Оператор не відволікається на переключення різних важелів і кнопок, а використовує тільки джойстик і дві педалі під ногами. Таким чином, електронавантажувач стає максимально керованим, а оператор в рази менше втомлюється як фізично, так і розумово. Це підвищує продуктивність логістичних процесів і знижує аварійність.

Кабіна ізольована від шасі амортизаторами. Така віброізоляція знижує силу ударів при русі по ямах і вибоїнах, а також виключає вібраційне навантаження на оператора.

Крім того, ви зможете купити електронавантажувач з додатковою комплектацією відповідно до ваших технологічними потребами. Це може бути поворотний механізм сидіння, його підігрів або світлодіодне підсвічування.

Система активної та пасивної безпеки

Активна безпека передбачає наявність спеціальних автоматизованих інструментів для визначення і запобігання аварійних ситуацій. Таким помічником в електрокарах LINDE стала система SAFETY PILOT, яка попереджає оператора про перевантаження на вилах, перевищенні швидкісного режиму, неполадки в електродвигунах або в гідравлиці і т.д.

Пасивна безпека в електронавантажувачах торгової марки LINDE – це широкий огляд оператора завдяки особливій конструкції щогли і фірмова повноцінний захист робочої зони з огорожею кабіни PROTECTION FRAME.

Розвиток і модернізація техніки

У логістичному середовищі спостерігається тенденція переходу на навантажувачі з електричним приводом. Енергозбереження – не менш важливий тренд, якому компанія LINDE неухильно слідує, розробляючи енергоефективну складську техніку.

Впровадження в конструкцію електронавантажувачів інноваційних енергозберігаючих технологій, екологічних акумуляторів, роботизованою техніки і активних систем безпеки дає можливість п’ятикратно збільшити продуктивність праці на інтралогістічних процесах.

Індивідуальне технічне завдання

Електронавантажувачі для промислового підприємства, фермерського господарства, будівельного гіпермаркету або логістичного центру вирішують хоч і схожі завдання, але кожен зі своєю специфікою. Серійні вилочні електронавантажувачі торгової марки LINDE комплектуються додатковим обладнанням в залежності від технологічних потреб замовника.

Ви можете надати індивідуальне технічне завдання. Фахівці нашого відділу продажів разом з інженерами-конструкторами запропонують оптимальний для вашого випадку варіант комплектації електрокара. Серед додаткового оснащення можуть бути як елементи дообладнання кабіни, так конструкційні доповнення, такі як вантажна спинка на каретці вил тощо.

Продаж електронавантажувачів

У модельному ряду серійних електрокарів LINDE представлені: техніка з подовженою колісною базою, навантажувачі з високим робочим місцем оператора з найкращим оглядом, компактні електронавантажувачі, вузькоспеціалізовані моделі.

Моделі навантажувачів з електричним приводом розрізняються за вантажопідйомністю (від 1,2 до 8,0 тонн), по висоті підйому і іншим функціональним особливостям. Ціна електронавантажувача розраховується індивідуально в залежності від моделі та комплектації складської техніки.