Трансмісія гідростатичного типу – ефективність і безпека робіт. Висока продуктивність і добрі експлуатаційні показники роботи дизельних складських навантажувачів LINDE забезпечуються завдяки вдосконаленому гідравлічному об’ємному приводу трансмісії (гідростатика).

Управління за допомогою джойстика LOAD CONTROL і продумана до дрібниць ергономіка – це повна концентрація оператора на навантажувальних процесах і мінімум фізичних навантажень. Наші навантажувачі з дизельним приводом призначені для виконання практично будь-яких інтралогістичних завдань в виробничих цехах, на складах і в вузлових центрах транспортних компаній.

Безпека персоналу – одне з головних завдань конструкторів компанії LINDE. Надійний захист дизельного навантажувача і корпус PROTECTION FRAME – це безпека праці оператора. Асортимент потужних, ефективних і безпечних в роботі навантажувачів включає в себе модельний ряд вантажопідйомністю – 1,4 … 18 т.

Модельный ряд Дизельних навантажувачів
0 - 3500 (кг)
0 - 7780 (мм)
Серия: Серія: 
1202
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 5000 (кг)
0 - 6315 (мм)
Серия: Серія: 
394
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 8000 (кг)
0 - 9655 (мм)
Серия: Серія: 
396
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 18000 (кг)
0 - 9500 (мм)
Серия: Серія: 
1411
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 2050 (кг)
0 - 6475 (мм)
Серия: Серія: 
391
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare
0 - 18000 (кг)
0 - 9500 (мм)
Серия: Серія: 
1401
Цена по запросу
Ціна за запитом
Add to Compare

Гідростатичний (об’ємний) привід

Гідростатичний привід обладнаний насосом, який приводиться в дію двигуном внутрішнього згоряння. Насос забезпечує передачу енергії від силової установки через тиск гідромасла в замкнутій системі, з’єднаної з двома гідромоторами ведучих коліс. За допомогою двухпедальной системи управління оператор регулює обсяг і спрямування потоку гідромасла, і тим самим змінює швидкість і напрямок руху, яке змінюється в залежності від використовуваної педалі. Таким же чином здійснюється і гальмування, що виключає необхідність використання гальмівної системи, а також зчеплення і трансмісії. Гідростатична система приводу дозволяє дизельним навантажувачам Linde працювати плавно, без ривків і робить їх максимально маневреними і продуктивними.

Економічність і надійність

Довговічність використовуваних комплектуючих дозволяють знизити експлуатаційні витрати завдяки скороченню витрат дизпалива і зменшення періодичності техобслуговування. Простота конструкції і легкий доступ до вузлів і деталей складської техніки дає можливість спростити та здешевити процес ТО.

Ціни дизельних навантажувачів розраховуються для кожного замовлення індивідуально. Вартість техніки залежить від необхідної замовнику комплектації. Також підбирається оптимальна для клієнта фінансова програма. Купити дизельний навантажувач можна, як в індивідуальній, так і в стандартній базовій комплектації.

Комфортна робота

Ефективність управління, ергономіка місця оператора і безпека вантажного процесу – ключові вимоги до розробників дизельних навантажувачів. Комфорт і ергономіка робочого місця – головні чинники високої продуктивності праці оператора.

Зручне сидіння і регульовані підлокітники допомагають оператору знаходитися в найбільш зручному положенні. Мости, щогла і циліндри оснащені гумовими вставками. У поєднанні з амортизацією сидіння, це знижує вібрації і забезпечує комфортні умови праці. Джойстик LOAD CONTROL і двухпедальне управління – це зручна система, з якою оператор навантажувача може максимально сконцентруватися на переміщуванні вантажу, довівши рух своїх рук і ніг до автоматизму без зайвих маніпуляцій. Це знижує не тільки фізичну, а й розумову втому, виключаючи розсіювання уваги.

Безпечне переміщення вантажів

Охорона праці персоналу і вантажів, які переміщуються забезпечується завдяки безперешкодному огляду автоматизованої паспортної системи та інших елементів конструкції для захисту від збоїв. Серед таких особливостей навантажувачів LINDE – система PROTECTOR FRAME на техніці вантажопідйомністю менше 5 т, а також контрбалансування для легкого огляду на більш вантажопідйомних моделях.

Візки дизель навантажувача торгової марки LINDE – це найвища ступінь безпеки персоналу та робочої зони роботи при будь-яких умовах.

Активний розвиток і модернізація

Компанія LINDE постійно удосконалює займається випуском серій складської техніки. Модернізація ведеться в сфері гідравлічного приводу трансмісії. Протягом декількох десятків років наші конструктори вдосконалюють гідростатичні приводи і дизельні двигуни внутрішнього згоряння. Тим самим ми доводимо до досконалості екологічність, безпечність та енергоефективність навантажувачів. Це знижує не тільки витрату дизпалива, але й тривалість простоїв.
Системи автоматизації роботи SAFETY PILOT і ENGINE PROTECTION – приклади інноваційних рішень конструкторів компанії LINDE. Такі системи спрощують управління і запобігають виходу з ладу ДВС, відстежуючи ключові параметри дизеля, а також попереджають оператора про неприпустимість роботи в конкретному режимі при перевантаженні, перевищенні швидкості і т.п.

Індивідуальне замовлення

У кожного технологічного процесу свої вимоги до внутрішньоцехової і складської логістики. Отже, і навантажувачі повинні бути пристосовані для різних завдань відповідно до особливостей форм, обсягів, мас і інших технічних характеристик вантажів.

Компанія LINDE виробляє ряд додаткового оснащення серійних дизельних навантажувачів. Завдяки індивідуальній комплектації наші замовники не переплачують за непотрібний функціонал і отримують складську техніку, яка максимально відповідає їхнім потребам.

Аналізуючи запити замовників, наші розробники пропонують спеціальні рішення для найбільш ефективного використання складської техніки в кожному конкретному випадку. Крім того, ми оснащуємо допоміжним обладнанням і модернізуємо вже працюючі дизельні вилочні навантажувачі. Це може бути кондиціювання або обігрів кабіни, встановлення пристрою горизонтального переміщення вил, LED підсвічування робочої зони та ін.

Продаж навантажувачів з дизельним приводом

Модельний ряд вилочних дизель навантажувачів торгової марки LINDE досить широкий для задоволення потреб як невеликого торгового складу, так і великого логістичного центру. Наявність додаткової комплектації – це можливість оптимізувати інтралогістіческіе процеси і зробити їх безпечніше, економічніше і більш продуктивними.

Наш асортимент – це складські навантажувачі з різною вантажопідйомністю. Це може бути як невелика техніка для обробки вантажів до 5 т, так і важкі моделі для переміщення великогабаритних масивних вантажів. Висота підйому також варіюється в залежності від моделі.

Ціна дизельного навантажувача за запитом відповідно до комплектації. Дизельний навантажувач можна не тільки купити, але і взяти в оренду.