Linde MH розширює модельний ряд літій-іонних батарей

Правильна батарея для будь-яких умов експлуатації: це те, що фахівець Linde по інтралогістиці обіцяє своїм клієнтам. Точна відповідність літій-іонної батареї конкретних умов експлуатації забезпечує додаткову економію коштів.

У порівнянні зі звичайною свинцево-кислотною батареєю, використання в навантажувачах літій-іонної батареї дає значні переваги: ​​можливість проміжної зарядки й короткий час заряду батареї забезпечують високу готовність до роботи, а висока енергоефективність батареї знижує витрати на електроенергію. Додаткові переваги включають у два рази довший термін служби та нижчі витрати на обслуговування.

Єдиним недоліком інноваційної енергетичної системи є відносно висока вартість батарей. «Оскільки вона зростає зі збільшенням місткості, батареї повинні бути точно підібрані до вимог експлуатації», – каже Крістоф Енглерт, менеджер по енергетичній стратегії й рішенням Linde Material Handling. Логічно, що, чим більше модельний ряд батарей, тим простіше це зробити.

Ось чому Linde Material Handling постійно розширює модельний ряд літій-іонних батарей. Для навантажувачів вантажопідйомністю від 2 до 3,5 тонн (Linde E20-E35) доступні раніше моделі місткістю 24,1 кВт / год і 60,3 кВт / год були доповнені потужнішою моделлю ємністю 84,6 кВт / год, яка призначена для інтенсивної тризмінній роботи, наприклад, в паперовій промисловості і виробництві напоїв. Крім того, була додана нова батарея середньої місткості для навантажувачів вантажопідйомністю від 3,5 до 5 тонн. Таким чином, додавши батарею ємністю 66,3 кВт / год, Linde Material Handling закриває розрив між батареями меншою (36,2 кВт / год) і більшою (118,4 кВт / год) ємності. І останнє, але не менш важливе доповнення: батарея ємністю 64,7 кВт / год тепер доступна для 6-8-тонних навантажувачів за якості доповнення до наявної батареї місткістю 118,4 кВт / год.

Linde Material Handling розширює модельний ряд літій-іонних батарей для контрбалансних навантажувачів вантажністю від 2 до 8 тонн, що дає можливість більш точно підбирати батареї для конкретних умов експлуатації.

“Якщо вилочного навантажувача потрібна велика кількість енергії, наприклад, для транспортування важких вантажів, то розмір батареї повинен бути відповідним. Те ж саме стосується і тих випадків, коли навантажувачі інтенсивно використовуються протягом багатьох годин поспіль в багатозмінному режимі, а оператори не мають можливості відвезти свої навантажувач до зарядної станції на тривалий період часу “, – пояснює Кристоф Енглерт. Однак ситуація змінюється, якщо навантажувач можна припаркувати та зарядити кілька разів під час перерв в роботі. В цьому випадку меншого заряду батареї все одно буде достатньо, щоб безперервно постачати навантажувач необхідною кількістю енергії.

Всі нові 90-вольт батареї сумісні з наявними зарядними пристроями потужністю 9 кВт, 17 кВт і 30 кВт. Вибір зарядного пристрою також залежить від умов експлуатації. Якщо часу для зарядки мало, то станція повинна бути досить потужною. Якщо, з іншого боку, процес зарядки може зайняти більше часу, досить менш потужного зарядного пристрою.

Нові батареї, розроблені Linde Material Handling, зроблять ще легшим перехід клієнтів компанії до використання літій-іонної технології. Linde MH вже пропонує літій-іонні батареї для всього свого модельного ряду електронавантажувачів. Основною перевагою електронавантажувачів Linde є те, що вся система, що складається з навантажувача і батареї, отримала Сертифікат відповідності CE, а всі компоненти пройшли ретельні випробування. Крім того, спираючись на свій великий досвід і використовуючи спеціальні інструменти, такі як літій-іонний калькулятор, представники Linde можуть надати професійні консультації, коли мова заходить про перехід зі свинцево-кислотних на літій-іонні батареї.