Нова модель

Нові навантажувачі Linde Н35-Н50

Докладніше

Нова локація

Компанія відкрила новий сервісний центр

Детальніше

Ми працюємо!

Алварк Україна продовжує працювати

Детальніше

АКЦІЯ!

Знижка 15%
на електричні візки Linde

Детальніше

Опції освітлення від Linde

У яскравому світлі

Детальніше
ПРОДУКТИВНІСТЬ

Продуктивні вилочні навантажувачі – це основа ефективної внутрішньовиробничої логістики. У поєднанні з інтелектуальним програмним забезпеченням і комплексним обслуговуванням вони забезпечують довгострокові конкурентні переваги.

Детальніше
БЕЗПЕКА

Головною ідеєю філософії безаварійної роботи, прийнятої в компанії Linde Material Handling, є безпека людей, машин і товарів. Інтегровані рішення компанії дозволяють наблизити настання ери безпечної інтралогістікі.

Детальніше
ЕРГОНОМІКА

Кращі рішення народжуються в тісному і гармонійній взаємодії людини і технологій. Принцип ергономічного проектування грає важливу роль при розробці підйомно-транспортної техніки і послуг компанії Linde Material Handling.

Детальніше

Автоматизація

Гнучкі рішення компанії Linde розробляються для автоматизації як окремих етапів виробничого процесу, так і для комплексної автоматизації логістичних процесів.

Детальніше

Фінансування

Компанія Linde пропонує гнучкі фінансові умови для придбання навантажувачів та складського обладнання: лізинг, оренда, оренда з правом викупу, короткострокова оренда.

Детальніше

Б/в обладнання

Навантажувачі Linde, що були у вжитку, проходять багатоступінчастий процес відновлення і тестування.

Детальніше

НОВИНИ

Досконалість і надійність в кожній деталі

З 1904 року німецька компанія LINDE Material Handling розробляє і виробляє новітнє обладнання для складської та промислової механізованої інтралогістіки. Впроваджуючи інженерні інновації та автоматизовані комп’ютерні системи, розробники створюють максимально надійну, високопродуктивну, довговічну і легко керовану складську техніку наступного покоління.

Пріоритети компанії:

  • висока продуктивність обладнання з мінімальними енерговитратами;
  • безпека персоналу і оброблюваних складською технікою LINDE вантажів;
  • ергономічність в управлінні і комфорт оператора.

Впровадження інноваційних конструкційних матеріалів і новітніх способів їх обробки, а також активне використання IT-технологій і засобів навігації дозволило п’ятикратно підвищити продуктивність складського самохідного і ручного обладнання.

Енергоефективні електричні, дизельні і газові двигуни, гідравлічні і системи управління самохідною технікою дають можливість економити на енергоресурсах і скоротити час на дозаправлення або зарядку акумулятора. Це ще більше підвищує продуктивність і знижує експлуатаційні витрати.

Зниженню витрат на експлуатацію складської техніки LINDE сприяє і збільшений міжсервісний період. Високоміцні матеріали, інноваційні методи зварювання і герметизації робочих вузлів устаткування дозволили звести до мінімуму необхідність технічного обслуговування.

Можливість підключення комп’ютера до техніки через CAN-шину – ще одна інновація компанії LINDE. Це дає можливість проводити комп’ютерну діагностику і перенастроювати техніку в потрібний режими роботи, що додатково скорочує витрати і підвищує продуктивність обладнання для складу.

Ергономіка управління, комфорт роботи оператора і безпека, як персоналу, так і навколишніх предметів – ще один напрямок в розробці інноваційних технологій компанії LINDE. Автоматизовані системи гальмування, контроль положення вантажу і режимів швидкості, автоматична навігація і високоміцні кабіни з ергономічною панеллю управління і комфортним сидінням – все це робить складську техніку LINDE безпечною, комфортною і простою в управлінні.

Індивідуальний підхід до кожного

Складська техніка LINDE – це більше 80 серій всіх найбільш затребуваних видів самохідного і ручного обладнання. При цьому кожна стандартна модель поставляється замовнику з індивідуальною комплектацією. Немає двох абсолютно однакових складів або цехів на заводі. У кожному конкретному випадку необхідно відповідати умовам експлуатації – будь то особливе покриття для підлоги, низькі температури морозильних камер, агресивна атмосфера, вибухонебезпечні середовища, чисте виробництво в фармакології або негабаритні непалеовані вантажі.

Кожне замовлення ми опрацьовуємо окремо, цікавлячись у замовника особливостями його технологічного процесу, умовами роботи і характеристиками оброблюваних вантажів. В результаті кожен наш клієнт отримує оптимальну для нього складську техніку без переплат за даремний функціонал.

Гнучка система розрахунку і можливість фінансування

LINDE – велика міжнародна компанія з великим оборотним капіталом. Це дозволяє пропонувати своїм клієнтам зручні для форми співпраці. Ми йдемо назустріч нашим замовникам і пропонуємо комфортні умови розрахунку та фінансування поставки складської техніки. Це може бути не тільки придбаення нового устаткування, але і такі форми як лізинг або оренда, а також продаж б/в техніки.

Сервіс та гарантії якості

Складське обладнання LINDE – це поєднання німецької педантичності, європейських традицій бізнесу і досягнень світової інженерії. Вся техніка бездоганна в роботі і має тривалий гарантійний термін. Наша сервісна служба проводить техобслуговування обладнання, що постачається в гарантійний та післягарантійний період. Сервіс компанії LINDE – це:

  • оперативність технічної допомоги;
  • моментальне постачання запчастин і витратних матеріалів;
  • своєчасне оновлення програмного забезпечення автоматизованих складських систем;
  • доступна консультація з інженерами і сервісними майстрами.

Крім технічного обслуговування, ми проводимо модернізацію старого обладнання, а також і інших виробників. Завдяки такому оновленню продуктивність вашої складської техніки багаторазово збільшиться, також і її безпека, ергономіка та енергоефективність.