Шановні клієнти та партнери!

Всі ми зараз живемо у важкий час, як для кожного особисто так і для нашої країни в цілому. Війна, яку розпочав російський агресор, принесла втрати та руйнування. Багато країн, бізнесів та звичайних людей об’єднались та докладають неймовірних зусиль за для прискорення перемоги України! Деякі наші колеги зараз воюють у лавах ЗСУ та територіальній обороні українських міст, багато хто допомагає волонтерським організаціям або перераховує кошти на потреби армії.

Наша материнська компанія – литовська Alwark Group підтримує Україну та її народ, у тому числі українських співробітників, які борються за свободу та мир на своїй землі. Ще в перші дні війни Alwark Group перерахувала 100 000 євро на рахунки допомоги:

🇺🇦 Організація “Blue and Yellow” (www.blue-yellow.lt)
🇺🇦 Підтримка Української Армії (www.bank.gov.ua)
🇺🇦 Для українських біженців в Литві (http://www.stipruskartu.lt)

Сьогодні Alwark Group підтримує матеріально своїх співробітників в Україні, допомагає волонтерським організаціям та займається доставкою гуманітарної допомоги із країн Балтії в Україну.

Компанія “АЛВАРК УКРАЇНА” є ексклюзивним імпортером підйомно-транспортної техніки Linde, компанія-виробник Linde MH GmbH припинила постачання техніки Linde та оригінальних запчастин в Росію, Білорусію та Казахстан, тим самим висловлюючи солідарність із Україною.

“АЛВАРК УКРАЇНА” продовжує працювати – ми беззаперечно віримо у перемогу, тому прагнемо допомагати нашим співробітникам, нашим клієнтам і партнерам, а також хочемо підтримувати економіку України, українську армію та сприяти перемозі нашого народу!

Велика кількість техніки Linde працює на підприємствах, у розподільчих центрах та складських комплексах, подекуди й понаднормово, тому потреба у технічному обслуговуванні чи ремонті може виникнути непередбачено.

Ми продовжуємо працювати та пропонуємо послуги сервісного обслуговування навантажувачів та складської техніки Linde, постачаємо запчастини та витратні матеріали, надаємо консультаційні послуги.

Замовити послуги, запчастини чи консультацію можливо через форму заявки на сайті, або зателефонувавши: +38 (044) 393-90-91

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь, будь ласка, до менеджерів нашої компанії, контакти тут: https://alwark.com.ua/uk/contacts/

З вірою у Перемогу, Слава Україні!